Rejestracja i logowanie

Pijany, bez uprawnień, przewoził za dużo pasażerów

Region 20-05-2019 Autor: ksz
2
Pijany, bez uprawnień, przewoził za dużo pasażerów

Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierowca opla zatrzymany przez policjantów drogówki z Gostynina. Mężczyzna prowadził pojazd bez uprawnień, przewoził nadliczbowego pasażera, w tym ośmioletnią dziewczynkę. Teraz 45-latek odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i za liczne wykroczenia.

Do zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło w sobotnie popołudnie.

- Policjantów Wydziału Ruchu Drogowego zaalarmował obywatel, który widział, jak kierowca osobowego opla prawdopodobnie spożywa alkohol i odjeżdża z parkingu. Mundurowi szybko namierzyli wskazany pojazd. Po zatrzymaniu kierowcy do kontroli okazało się że, 45-latek jest nietrzeźwy, a do tego przewoził w osobowym oplu o jedną osobę za dużo, w tym ośmioletnią dziewczynkę - relacjonuje  podkom. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci, 45-latek nie posiadał również uprawnień do kierowania. Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności i dotkliwe konsekwencje finansowe. Nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia. 

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Że też mimo tylu wypadków, bezsensownych śmierci i trąbienia na prawo i lewo o tym, znajdzie się tylu baranów co wsiada pod wpływem do samochodu. Ludzie co z wami....chcesz się zabić to zrób to tak,. żeby nie krzywdzić innych. To jest dla mnie najgorsze, że czlwoiek uważa, stara się jeździć przepisowo a taki baran może odebrać ci życie w kilka sekund.

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze? W nadchodzących wyborach głosuj na KONFEDERACJE!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także