Rejestracja i logowanie

Pijany policjant za kółkiem! Zatrzymał go inny policjant

Region 24-07-2018 Autor: agKCI/jc
12
Pijany policjant za kółkiem! Zatrzymał go inny policjant

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał policjant, były już funkcjonariusz KPP Gostynin, który zdecydował się wsiąść za kierownicę w niedzielny wieczór.

Nietrzeźwego policjanta zatrzymał w Gostyninie jego kolega po fachu - funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Obaj panowie byli w czasie wolnym od pracy.

- Komendant KPP w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski w poniedziałek z samego rana wszczął postępowanie administracyjne w celu zwolnienia ze służby policjanta, który prowadził auto pod wpływem alkoholu - informuje podkom. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin.

Jak dodaje Słomkowska, rozkaz o zwolnieniu mężczyzna dostał w poniedziałek. Trwa również postępowanie przygotowawcze w sprawie prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Pplicjant tez czlowiek ale bez zartow powinien wymiezyc sobie adekwatna kare do zbrodni

To, że zatrzymał nietrzeźwego kierującego, to mu chwała. Ale za to, ze tym zatrzymanym był policjant i to z Gostynina, to chyba tamtejsi policjanci nie powinni być zdziwieni.

Policja powinna Pokazywać Ludziom czego nie wolno robić. Jakiś autorytet. A raczej 2 promile i prowadził samochód. A pewnie już kilku ludziom zabrał prawko z byle przekroczenia prędkości. Postąpili właściwie, carne owce usuwa się z szeregów.

Byloby to zbyt piekne zeby nie mieszac PO czy tez Pis-u zawsze polityki wina bo pijany bo bije za szybko usnal do pracy trzeba isc wina PIS-u

Szkoda chłopaka,

Nie rozumiem dlaczego zwalniają go z Policji. Był po służbie i powinien odpowiadać za swój czyn jak każdy inny obywatel. Czy jak hydraulik po pracy wsiądzie po pijaku do auta to go zwolnią z roboty? Powinien odpowiedzieć za czyn. Oczywiście jesli go skażą to prawdopodobnie wtedy trzeba bedzie go zwolnić bo w Policji obowiązuje niekaralność ale do momentu ogłoszenia wyroku facet jest nie karany. Proste. Znowu ktoś wyskoczył przed orkiestrę?

Jeden z PiS drugi z PO to się to się hu... nie dogadali . To jest Polska !!!

Niepowazny czlowiek,nie ma kogo zalowac,widocznie zawod policjanta byl nie dla niego,mimo wszystko zycze mu refleksji i powodzenia w zyciu.

nareszcie normalnosc wraca, jeszcze niech w wymiarze sprawiedliwosci sie poprawi

Eee, dobre to to

Mam dwa psy, strasznie się gryzą

Ahaa, myślałem że go strażak zatrzymał

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także