Rejestracja i logowanie

Pijany policjant za kółkiem! Zatrzymał go inny policjant

Region 24-07-2018 Autor: agKCI/jc
11
Pijany policjant za kółkiem! Zatrzymał go inny policjant

Prawie dwa promile alkoholu w organizmie miał policjant, były już funkcjonariusz KPP Gostynin, który zdecydował się wsiąść za kierownicę w niedzielny wieczór.

Nietrzeźwego policjanta zatrzymał w Gostyninie jego kolega po fachu - funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Obaj panowie byli w czasie wolnym od pracy.

- Komendant KPP w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski w poniedziałek z samego rana wszczął postępowanie administracyjne w celu zwolnienia ze służby policjanta, który prowadził auto pod wpływem alkoholu - informuje podkom. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin.

Jak dodaje Słomkowska, rozkaz o zwolnieniu mężczyzna dostał w poniedziałek. Trwa również postępowanie przygotowawcze w sprawie prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

To, że zatrzymał nietrzeźwego kierującego, to mu chwała. Ale za to, ze tym zatrzymanym był policjant i to z Gostynina, to chyba tamtejsi policjanci nie powinni być zdziwieni.

Policja powinna Pokazywać Ludziom czego nie wolno robić. Jakiś autorytet. A raczej 2 promile i prowadził samochód. A pewnie już kilku ludziom zabrał prawko z byle przekroczenia prędkości. Postąpili właściwie, carne owce usuwa się z szeregów.

Byloby to zbyt piekne zeby nie mieszac PO czy tez Pis-u zawsze polityki wina bo pijany bo bije za szybko usnal do pracy trzeba isc wina PIS-u

Szkoda chłopaka,

Nie rozumiem dlaczego zwalniają go z Policji. Był po służbie i powinien odpowiadać za swój czyn jak każdy inny obywatel. Czy jak hydraulik po pracy wsiądzie po pijaku do auta to go zwolnią z roboty? Powinien odpowiedzieć za czyn. Oczywiście jesli go skażą to prawdopodobnie wtedy trzeba bedzie go zwolnić bo w Policji obowiązuje niekaralność ale do momentu ogłoszenia wyroku facet jest nie karany. Proste. Znowu ktoś wyskoczył przed orkiestrę?

Jeden z PiS drugi z PO to się to się hu... nie dogadali . To jest Polska !!!

Niepowazny czlowiek,nie ma kogo zalowac,widocznie zawod policjanta byl nie dla niego,mimo wszystko zycze mu refleksji i powodzenia w zyciu.

nareszcie normalnosc wraca, jeszcze niech w wymiarze sprawiedliwosci sie poprawi

Eee, dobre to to

Mam dwa psy, strasznie się gryzą

Ahaa, myślałem że go strażak zatrzymał

dodaj komentarz
Czytaj także