Rejestracja i logowanie

Pijany prokurator wymachiwał siekierą

Region 16-05-2018 Autor: toza, bn
6
Pijany prokurator wymachiwał siekierą

Jeszcze do niedawna stał na straży porządku, teraz znalazł się po drugiej stronie barykady. Prokurator z Gostynina - bo o nim mowa - został zatrzymany na gorącym uczynku po tym, jak rzucił się z siekierą na kobietę! Jak się okazało, był pijany. Mężczyzna stracił immunitet i trafił do aresztu.

Prokuratorem, który okrył się złą sławą jest Robert W., wieloletni gostyniński śledczy, obecnie będący w stanie spoczynku. 10 maja mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy policji.

- Prokurator dopuścił się usiłowania spowodowania uszczerbku na zdrowiu i gróźb karalnych w stosunku do co najmniej jednej osoby, wygrażając niebezpiecznym przedmiotem - wyjaśnia nam rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej, Ewa Bialik.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, W. groził kobiecie siekierą. Co więcej, okazało się, że w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 1 promil alkoholu w organizmie.

Robertem W. zajął się Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej. Już dzień po zatrzymaniu, sprawa trafiła do Sądu Dyscyplinarnego, który wygasił prokuratorowi immunitet i wydał zezwolenie na zastosowanie wobec niego tymczasowego środka zapobiegawczego. W sobotę, na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów, sąd podjął decyzję o umieszczeniu podejrzanego w areszcie na okres 3 miesięcy.

Jaki będzie dalszy los krewkiego prokuratora? Do tematu wrócimy.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Co sie dzieje z tymi prokuratorami? Najpierw nasz kutnowski wystąpił w Łodzi a teraz ten z Gostynina.

Obecnie już tylko wierze w wojsko polskie i straż

był narąbany ^^ i chciał ją przerżnąć

Ha ha,kolejny już.A jak tam pan Sławek ,zapił się już czy powiesił ?To i tak lepsze od tego co go czeka w pierdlu .

WOW ! Takiej jazdy nie rozkręcił bym wobec swojej ex nawet ja :-)

dodaj komentarz
Czytaj także