Rejestracja i logowanie

Pożar domu pod Gostyninem. 50 tys. zł poszło z dymem

Region 23-02-2018 Autor: bnp
0
Pożar domu pod Gostyninem. 50 tys. zł poszło z dymem

Poważne straty poniosła 3-osobowa rodzina, w wyniku pożaru, do którego doszło w nocy 21 lutego w Legardzie. Ogień strawił ganek wraz z wyposażeniem. Na szczęście, dzięki szybkiej akcji strażaków udało się zapobiec pożarowi części mieszkalnej budynku.

Zgłoszenie wpłynęło do gostynińskiej straży o godz. 23:20.

- Do zdarzenia zadysponowano 2 jednostki JRG Gostynin. Po dojeździe stwierdzono, iż pożarem objęty jest ganek przy budynku mieszkalnym. Rodzina została już wcześniej ewakuowana, następnie przeszukano budynek, aby upewnić się, że nie pozostały w nim żadne inne osoby - informuje nas rzecznik prasowy KP PSP Gostynin, mł.bryg. Mariusz Ostrowski.

W ganku znajdował się piec typu koza i to on najprawdopodobniej był źródłem pożaru. Akcja ratunkowo-gaśnicza trwała ok. 1,5 godziny. Mieszkanie pozostało bez szwanku, niemniej ganek wraz ze znajdującym się w nim wyposażeniem spłonął doszczętnie. Straty szacuje się nawet na 50 tys. zł. 

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także