Rejestracja i logowanie

Przekroczył prędkość, był poszukiwany - trafił do więzienia

Region 03-07-2019 Autor: ksz
4
Przekroczył prędkość, był poszukiwany - trafił do więzienia

Policjanci zatrzymali do kontroli mieszkańca Łodzi. Mężczyzna przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 18 km/h. Jak się okazało był poszukiwany. Został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

W sobotni wieczór (29.06.) policjanci ruchu drogowego z gostynińskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej osobową mazdę. Przyczyną kontroli była prędkość kierującego, który w terenie zabudowanym w Sierakowie jechał o 18 km/h za szybko. Piratem drogowym okazał się 44-letni mieszkaniec Łodzi.

W trakcie interwencji policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie. Szybko okazało się, że 44-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy Łódź Śródmieście. Jego decyzją powinien stawić się w zakładzie karnym, celem odbycia 5 miesięcy kary pozbawienia wolności. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który trafił do więzienia.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

tak to się konczy jak się yanosika nie włączy...

Mnie tez zatrzymali w Sierakowie za przekroczenie prędkości . .. Ciekawe czy tez mnie sprawdzali .... Moze każdego z nas prześwietlają podczas wypisywania zwykłego mandatu za cos tam...za różności. Taka inwigilacja społeczna.

Prawdziwy Al Capone ,teraz awanse i medale.I Tvp/pis fil nakręci...????

Film miało być...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także