Rejestracja i logowanie

Przemoc i przeludnienie w ośrodku dla bestii. Będzie bunt osadzonych?!

Region 20-08-2019 Autor: kb/ portalplock.pl
Przemoc i przeludnienie w ośrodku dla bestii. Będzie bunt osadzonych?!
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (15)
Dodaj komentarz

Na GODNOŚĆ to trzeba sobie zasłużyć !!!

Czy zwyrodnialcy (bestie), myśleli o godności mordowanych gdy popełniali zbrodnię? Kpiną jest to, że domagają się jej dla siebie.

Najlepsze wyjście to ich unicestwić albo doprowadzić do sytuacji w której sami się nawzajem pozabijają. Ale problem jest taki że pracownicy tego nie zorganizują bo praca jest póki więźniowie są.

z całym szacunkiem , po co ich tam przechowywać , czyż nie lepiej byłoby ich zutylizować , rozwiązując jednocześnie problem przeludnienia ośrodka ?!

Nie rozumiecie Państwo rzecznika i innych wielkich osobistości! Osadzeni w tym ośrodku są na wakacjach i mogą mieć roszczenia odnośnie pobytu... Szkoda, że ich ofiarom te prawa zostały odebrane!

Adolf wiedział co z takimi robić emoji

To sa ludzie którzy nie chcą żadnej terapii a na sile nikt ich nie zmusi. Co którzy chcą sie jej poddać robia to. Perspektywa spędzenia zycia w ośrodku nie motywuje ich do udziału w terapii. No bo po co ta terapia skoro nigdy stamtąd nie wyjdą ? Człowiek w zamknięciu jesli nie ma perspektywy na normalne życie na wolności nie bedzie sie terapia własna zajmował . Na agresywne zachowania z powodu frustracji cieżko znaleźć rozwiazanie. A pracownicy ośrodka trudno zeby sie z nimi pieścili i głaskali tłumacząc ze brzydko mówią i brzydko sie zachowują . Problem bedzie nie rozwiązany bo nie ma na to rozwiązania . Podziwiam pracujących tam, to ich trzeba chronić i rozumieć . Samo obcowanie z takimi pacjentami moze wykończyć psychicznie . I każda następna osoba zatrudniona na ich miejsce bedzie w takim samym położeniu. Tak naprawdę pacjenci tego ośrodka powinni albo wyjsc albo ich zutylizować. Niestety. Innego wyjścia nie ma . Terapia tez jest fikcja bo to nie sa ludzie do terapii.

masz rację. i to się pogłębia bo Oni nie są resocjalizowani w żaden sposób a ludzie pracujący tam przez - "Samo obcowanie z takimi pacjentami ..." wykańczają się psychiczni i to samo się napędza

O jakiej godnosci oni mówią to zwyrodnialcy mają godność Boże patrzysz i nie grzmisz

tak jest, zasługują na takie samo traktowanie jak oni traktowali swoje ofiary...

No proszę aż i h tam żal tacy dobrzy ludzie może po zakładach pojeździć popatrzeć jak ludzie na taśmach maja dobrze i ci o hroniarze proszę glaskajcie gwalcicieli po głowach

Chcą godności??? A jak zabierali godność dzieciom i nie tylko, to było w porzadku!? Ludzie przeżyli traume która pamiętają do dziś i nigdy nie zapomną. Nikt się nimi nie zajmuje a oni żyją za nasze pieniądze i jeszcze marudzą i mają wymagania???!!!. Ja dla mnie nie powinni mieć żadnych praw!!!

Karma wraca...nawet do "bestii"

Zróbcie kontrolę w naszych firmach...tam jak się przełożeni zwracają do pracowników produkcji to jest koniec świata. Już nie wspomnę o traktowaniu. Brakuje im jedynie środków takich jak gaz i paralizatory. Wysłałbym tych wszystkich pseudo nadzorujących pod pośredniak. Ale to niemożliwe bo właśnie takie zachowania względem podwładnych są w dzisiejszych czasach doceniane. Skąd ten komentarz? A tak jakoś mi się skojarzyło z moją firmą po tym artykule emoji

W pełni się z Tobą zgadzam. A jeśli tak się męczą i czują się zagrożeni niech zmienia pracę nikt na siłę ich nie trzyma. Zazwyczaj ten kto ma władzę nad słabszym umie ja swietnie wykorzystac bo w zetknieciu sie po drugiej stronie muru dostalby w ryj. Wystarczy przypatrzec sie jak personel potrafi traktowac w szpitalach, DPSach ludzi starszych, stosowanych nieumiejacych sie bronic, jak smarkaty niby policjant osdosi sie do bliskich zatrzymanego i wiele innych ktorzy mysla ze maja wladze. Ale kiedy jest tylko zwykłym Kowalskim po pracy chowa się jak szczur bo zwykły kilkunastolatek skopie mu tyłek.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...