Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Tir na czerwonym pędzi przez rondo! Cud, że nikomu nic się nie stało!

Region 03-06-2019 Autor: ksz
1
[WIDEO] Tir na czerwonym pędzi przez rondo! Cud, że nikomu nic się nie stało!

Rondo Wojska Polskiego w Płocku, dobrze znane wszystkim podróżującym do tego miasta, uważane jest za jedno z najbardziej kolizyjnych. Do wypadków często dochodzi z powodu przejeżdżania kierowców na czerwonym świetle. Tak jak na tym filmie.

Jeden z Czytelników PortaluPłock nagrał krótki filmik z bardzo niebezpiecznej sytuacji na wspomnianym rondzie, które nie bez powodu bywa nazywane rondem "dzwon". Często zdarzają się tam kolizje drogowe, z kolei z tego właśnie ronda można pojechać dalej Trasą ks. Jerzego Popiełuszki w stronę mostu, gdzie kierującym (nie tylko z Płocka) zdarza się zapomnieć o obowiązującym ograniczeniu prędkości.

Na wspomnianym nagraniu przysłanym do redakcji widać, że kierowcy z tira tak bardzo się spieszyło, że zdecydował się przejechać na czerwonym świetle. Tym samym nie tylko naruszył i zlekceważył zasady ruchu drogowego - nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Ryzykował również możliwość spowodowania wypadku na ruchliwej trasie. Na filmiku widać, jak samochody osobowe zwalniają, aby uniknąć wypadku. Tuż obok przejazdu mamy także przejście dla pieszych.

Reasumując, zachowanie kierowcy świadczy o kompletnym braku wyobraźni i brawurze połączonej z bezmyślnością. Apelujemy do kierowców o rozsądek za kierownicą, bo od odpowiedniego zachowania na drodze zależy nie tylko własne życie, ale też pasażerów, innych kierowców, przechodniów.

Jak dodaje Czytelnik, zdarzenie zostało zgłoszone na policję.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Każdy święty nigdy nikomu bus zdarzyło się pewnie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także