Rejestracja i logowanie

[WIELKA GALERIA] Dożynki w rytmie disco polo! Tłumy pod sceną, Krzyżanów świętuje

Region 09-09-2018 Autor: toza
40

Dziś rolnicy z gminy Krzyżanów mają swoje święto. Odbywają się tam gminne dożynki, a gwiazdą dzisiejszego wydarzenia był zespół Defis.

Dożynki rozpoczęły się od przemarszu barwnego korowodu. Potem odbyły się tradycyjne obrzędy dożynkowe.

Następnie odbyła się msza święta polowa w intencji rolników, a po niej przyszedł czas na okolicznościowe przemówienia. Wójt gminy Krzyżanów, Tomasz Jakubowski, dziękował rolnikom za ich trudną i ciężką pracę.

Potem przyszedł czas na zabawę. Najpierw na scenie wystąpiły zespołu ludowe, potem przyszła pora na gwóźdź programu – koncert zespołu Defis. Na to wydarzenie przybyły istne tłumy, a publika świetnie bawiła się przy dźwiękach disco-polo.

Ostatnim punktem dożynkowego programu jest zabawa ludowa w rytmach zespołu Magnat.

Na dożynkach nie brak oczywiście różnorodnych atrakcji dla dzieci, smakołyków czy zimnego piwa.

komentarze (40)
Dodaj komentarz

Witam lepsza ta impreza w gminie niż w Kutnie te oklepane święto róż ...W tym roku była najgorsza edycja tego święta róży powinny być zmiany w organizacji bo to już stało się nudne i nie ciekawe .

Czytam i wpatruję się w te wszystkie Państwa wypowiedzi i serce mi się kroi . W większości z Was to pewnie katolicy. jak można wbijać ludziom nóż w plecy choćby takimi złośliwościami. Dajcie spokój i Wójtowi i tym pracownicom . Niech każdy żyje swoim życiem .W wyborach i tak każdy zagłosuje na wybraną przez siebie osobę . A co do ofert pracy, to jeżeli ktoś szuka to na pewno coś znajdzie. Zyczę powodzenia i wszystkiego dobrego.

Jakubowski= Kołach = Burzyński ! Nie już wam dziękujemy po 12,16, 20 latach - czas na innych ! 

Zespół pieśni i tancatańca pozamiatał.

Czyżby Polska to tylko dichopolo, smazona cebula i kiełbacha, serio???!!! Nie wierze, że Polacy są tacy płytcy, oby umpa umpa i pywo. Nie dziwię się, żePISiory maja się dobrze, festyn i kaszana wygrywa.

Impreza świetna powinno być tak co roku było suuuper tylko powinno być mniej tych występów ludowych panie emerytki zanudzaja więcej mlody niech porwią ludzi do zabawy a nie nudza

"idealna osoba na włodarza" ludzie otwórzcie oczy!!!!!! Ten idealny "człowiek" nie szanuje nikogo ani rolników, ani mieszkańców, ani pracowników urzędu. Potrafi rozmawiać kulturalnie z człowiekiem, a za chwilę wyzwać go od najgorszych. Wszystko robi na pokaz- ten "super zespół" na dożynki to kiełbasa wyborcza! panie wójcie : CZŁOWIEKIEM JEST SIĘ ZAWSZE A WÓJTEM TYLKO SIĘ BYWA!!!!

Jak nie szanuje rolników skoro sam jest rolnikiem? I to jednym z najlepszych.Bzdurą jest to że nie szanuje mieszkańców.A pracownicy mogą narzekać tylko ci którzy sami składają wymówienia

ciekawe dlaczego ci "narzekający pracownicy" składają sami wymówienia - w czasach gdy ciężko z pracą , gdy przepracowali w urzędzie kawał czasu. COŚ JEST NIE TAK PANI OLU???

Dlaczego sami odchodzą. .....Bo nie chce im się pracować wymyślają jak dzieci bzdurne oszczerstwa.ja nie narzekam .cieszę się że mogę pracować z taką ekopa i z takim pracodawca.

masz rację , jakim trzeba być "człowiekiem" , żeby obwiniać jeszcze pracowników, którzy nękani przez "włodarza" , w obawie o swoje zdrowie, byli zmuszeni złożyć wymówienie

Nie jest tak zle w urzędzie . Tylko trzeba pracować i chcieć pracować. ...

Nic dziwnego , że ci się Olu "dobrze pracuje" skoro w godzinach pracy masz czas na internet i pisanie komentarzy. Pracujesz za pieniądze z podatków płaconych przez rolników więc weź się do pracy

właśnie podobno kolejny pracownik odszedł we wrześniu z urzędu gminy. Co tam się dzieje, może potrzebna jest kontrola zna ktoś przyczynę odejścia pracownika?

Składają wymówienia a potem płaczą,że nie moją gdzie pracować . ........ i siedzą w domu.

Po twojej wypowiedzi widzę, że jesteś bardzo dobrze zorientowany w sprawie, może powiedziałbyś o co chodzi w tym urzędzie .

Lepsze siedzenie w domu "Jacku" a może T.... niż praca w ciągłym stresie, w grobowej atmosferze - pracownicy boją się odzywać- nie daj Boże, żeby mieli własne zdanie. Kto się przeciwstawił musiał odejść.Pozostali ci , którzy mają jeszcze mocne nerwy i nie mają innego wyjścia .

naprawdę? więc można składać podanie o pracę? a na jakie stanowisko ? 

dziękujemy Wójcie Jakubowski za docenienie ciężkiej pracy rolnika . wspaniała impreza . Jesteś idealną osobą na stanowisko naszego włodarza.

miło,rodzinnie i ciepło tak było w Krzyżanowie . Szkoda,że u nas w Bedlnie tak nie ma....................

fantastyczna impreza,ponownie zostaliśmy mile zaskoczeni całym przebiegiem uroczystości. wielkie podziękowania dla Wójta,dyrektora,starostów dożynek i pracowników gminy. wielki szacunek dla Was z naszej strony.

Brawo dla wójta i jego pracowników, znów pokazaliście się z najlepszej strony, jesteśmy z Was dumni i doceniamy Waszą pracę. Tak trzymać !!!!!!!!!

Gratulacje dla Pana WÓJTA . Wiele wysiłku i ciężkiej pracy,jak również własnego zaangażowania wkłada Pan sprawując swoją funkcję w urzędzie.Jest Pan bardzo dobrym gospodarzem.Dzięki Panu widać jak nasza gmina się rozwija.Jesteśmy dumni z Pana.Dziękujemy za wszystko.

Dozynki super i wlodarz rowniez. Gratulacje dla wojta

Brawo panie wojcie

Wspaniały dzień mile spędzony z zespołem Defis .Brawo dla Pana Marka organizatora imprezy .święto róży kicha.

Tylko przy disco polo jakos wszyscy sie bawia .Brawo dla Krzyzanowa .Swieto rozy zablyslo nic nie bylo co roku jedno i to samo

Zespół był strzałem w dziesiątkę.Przyciągnął setki ludzi.Fantastyczna impreza.Ludzie organizujcie więcej takich spotkań na terenie naszej gminy,bo umiecie to robić................Wielkie uznanie dla włodarza.

Wójcie dziękujemy za taką imprezę. Było wspaniale......nawet tej uroczystości nie zepsuł błąkający się radny powiatowy (z drugiej strony przegrać wybory i przyjeżdżać dalej się ośmieszać,nie każdy tak potrafi)

i kto tu się niby ośmiesza? żałosne

Impreza byla dla wszystkich. Kazdy mogl przyjsc... Nie rozumiem po co te złośliwości?. Ps. Impreza byla super!!!

Takich dożynek jeszcze nasze krzyżanowskie oczy nie widziały.Udana impreza.Wielki szacunek dla Pana Wójta i osób z nim współpracujących.Dziękujemy.

Najpiękniejsze dożynki w całym powiecie. Wszystko dopięte na ostatni guzik.Dziękujemy Panie Wójcie Jakubowski.

Sarsa swietny występ i energia

Super bylo

Impreza byla swietna

Ładny koncert

Nagłośnienie rewelacja, obsługa również. 2 minuty koncertu i spalone głośniki. Gratulacje dla Gminy miało być tani i jest

Właśnie tu jestem najlepsza impra niż święto róży tu można się zabawić a nie jakaś teraz sra śpiewa co to za muza niema to jak polo

Każdy ma inny gust

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także