Rejestracja i logowanie

Wpadł kierowca z promilami i zakazem jazdy

Region 13-05-2019 Autor: ksz
1
Wpadł kierowca z promilami i zakazem jazdy

Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał 39–letni kierowca forda, którego zatrzymali dzielnicowi z Posterunku Policji w Piątku. Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna do 2021 roku posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

10 maja dzielnicowi z Posterunku Policji w Piątku, jadąc drogą przez miejscowość Borowiec zwrócili uwagę na pojazd marki Ford Mondeo, którego styl jazdy mógł wskazywać, że kierujący znajduje się pod wpływem alkoholu.

- Jak się okazało chwilę później, przeczucie nie zawiodło. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-letni kierowca osobówki miał w swoim organizmie ponad pół promila alkoholu - informuje asp. Mariusz Kowalski z KPP Łęczyca. - Dodatkowo wyszło na jaw, że mężczyzna kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego, który obowiązuje do 2021 roku.

Za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, zaś prowadzenie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest kara do 2 lat pozbawianie wolności.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

jak ładny to po mydełko się schyli. jak brzydki łyknie dzidę. nie poleży. ha ha ha.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także