Rejestracja i logowanie

Wypadek w Grabinie: kierowca zmarł w szpitalu

Region 11-01-2018 Autor: bnp
1
Wypadek w Grabinie: kierowca zmarł w szpitalu

Tragiczne w skutkach okazało się zdarzenie drogowe, do którego doszło pod koniec ubiegłego roku w miejscowości Grabina. Jeden z uczestników wypadku, z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo hospitalizacji, parę dni temu zmarł.

Zdarzenie miało miejsce 29 grudnia, ok. godz. 7. na DK-60. Kierujący vw golfem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem audi. W wyniku zdarzenia kierowca golfa doznał obrażeń ciała i w stanie ciężkim został przewieziony do płockiego szpitala. Tam zmarł na początku tego tygodnia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gostyninie.

 

Komentarze
komentarze (1)
Dodaj komentarz

chodzi chyba o tego goscia co jajka sprzedawał koło mili w radziwiu cos miał z sercem bajpasy szkoda faceta był po 50-tce

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także