Rejestracja i logowanie

Wypadek w Grabinie, trzy osoby ranne

Region 15-03-2018 Autor: bnp
3

Wczoraj, około godz. 20.00, w Grabinie na drodze krajowej nr 60 hyundai zderzyły się dwie osobówki. 62-latek z Gostynina, który kierował peugeotem, jego pasażer oraz kierująca hyuandaiem kobieta przewiezieni zostali do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji, która przybyła na miejsce zdarzenia, wynika, że jadąca hyundaiem 33-latka z powiatu zgierskiego z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka peugeotem, za kierownicą którego siedział 62-letni mieszkaniec Gostynina. 
Kierowca peugeota i jego pasażer odnieśli obrażenia, które wymagały hospitalizacji. Obaj przewiezieni zostali do szpitala. Droga była zablokowana przez około 2 godziny. Policja wyznaczyła objazdy przez Gąbin i Dobrzyków.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Szanowna redakcjo. To bardzo mile, ze zatrudniacie w redakcji niepelnosprawnych, ale prosze o troche umiaru, bo niektorych tekstow nie da sie po prostu czytac (zanim mnie wykasujecie prosze jeszcze raz przeczytac artykul).

Osoby podróżujące peugeotem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-milkin@o2.pl

Piękny dzwon. Szybkiego powrotu do zdrowia dla poszkodowanych.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także