Rejestracja i logowanie

Wyspa poparcia dla Trzaskowskiego. To tutaj wygrał kandydat KO

Region 13-07-2020 Autor: ksz
Wyspa poparcia dla Trzaskowskiego. To tutaj wygrał kandydat KO
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (11)
Dodaj komentarz

Świadectwo ofert pożyczki Witam, przyjeżdżam jako świadectwo pożyczki, które otrzymałem i chciałbym pogratulować tej Pani, która była bardzo uprzejma i wzorowa, zawsze bardzo szybko odpowiadała na moje pytania i służyła pomocą. bardzo się cieszę, że uzyskałem 92 000 PLN pożyczki. W przypadku swoich potrzeb pożyczkowych nie wahaj się wysłać mu e-maila. Jego e-mail to: financementglobalservice@gmail.com

O co tu sie kłócić? Jak nie było w 2 turze godnego przeciwnika dla Andrzeja. Rafał by wprowadził dopiero zament w polityce. Jego partia rządziła dwie kadencję, dajmy i rządzić PISowi, a historia to dalej oceni. A wy wszystcy daliście się omamić mrzonką o krainie miodem płynącej. A to wszystko postkomunistyczne cwaniaki pociągają za sznurki tylko zmieniają nazwy partii, jak nie solidarność to Unia wolnościa potem Platforma Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość. A kiedyś wszyscy siedzieli przy jednym stole. Już wcześniej pisałem ilze w USA jest w kongresie 535 , a w naszym Parlamencie 560 jak widać jesteśmy bogatsi niż Stany Zjednoczone, albo mamy głupszy naród, który chętnie utrzymuje te bandę darmozjadów i ich rodziny dla których porobiło sztuczne, zbędne stanowiska w państwowych firmach.

Na zjeżdżało się buractwa z okolicznych wiosek do Kutna to i poziom intelektualny spadł , proste . 

Szczególnie gratuluję wyboru rolnikom. Pracuję w firmie zaopatrzenia rolnictwa. Sporo artykułów rolniczych zamiast VAT 8% od 1 lipca przeszło na 23%. Klienci przychodzą i utyskują , że już nam się w głowach przewraca, bo ciągle na wszystko podnosimy ceny , żeby zarabiać więcej. Kochani, rozdawnictwo Pisu sami sobie finansujecie.

diaboł liczył głosy w Łęczycy

Brawo powiat Łęczycki. Jednak ludzie pamiętają co to NKWD , UB , Stalin , Beria, Gomułka, Kołyma, Michnik, Katyń itd. Wiedzą też co to ideologia LGBT . Nie zapominają też roli kościoła w historii Polski.

Im bliżej Łodzi tym bardziej czerwono. Tfuuu!!!!!!!!!!

Im bliżej Moskwy tym pisowcy mają większość... Przypadek stary dziadu?

Ty świński podły ryju potomku UB-eka. Im bliżej Moskwy tym bardziej boją się potomków czekistów i NKWDzistów.

Brawo Łęczyca ☺️ bardzo mądre społeczeństwo

Boruta zamieszał w głowach

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...