Rejestracja i logowanie

"Zanim powiesz tak...". IV Targi Ślubne za nami! [DUŻO ZDJĘĆ]

Region 18-03-2018 Autor: bnp
2

To była prawdziwa gratka dla przyszłych nowożeńców. Suknie ślubne, garnitury, catering, nauka tańca, usługi fotograficzne - rządzące w tym sezonie trendy weselne nie miały tajemnic przed gośćmi, którzy przybyli dziś do Gostynińskiego Zamku, by wziąć udział w IV Edycji Targów Ślubnych. 

Głównym punktem dzisiejszego programu były jednak pokazy kreacji ślubnych oraz sukienek komunijnych, które cieszyły się największym zainteresowaniem przybyłych. Prezes Zamku nie kryje swojego zadowolenia z przebiegu dzisiejszego wydarzenia. 

- Frekwencja dopisała, co niewątpliwie zawdzięczamy różnorodności ofert oraz atrakcyjnym dla oka pokazom. Niemniej, nie można spoczywać na laurach i już teraz zabieramy się do pracy, by kolejna edycja Targów Ślubnych przyciągnęła jeszcze szersze grono odbiorców - komentuje dzisiejsze Targi prezes Paweł Gostyński.  

Komentarze
komentarze (2)
Dodaj komentarz

Bardzo ciekawa biała mini-bombka. Skromna i z pomysłem. Interesująca i dziewczęca-koronka szafir i biały spód. Szkoda, że zdjęcie bez głowy.

Fatalne światło. Zupełnie nie podkreślało piękna kreacji, ale zaburzało ich odbiór. A więc wyszło trochę jak na dyskotece.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także