Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Dożynkowy szał, czyli tak się bawią Nowe Ostrowy!

Region 25-08-2019 Autor: toza
1

Rolnicy z gminy Nowe Ostrowy dziękują za plony. To oczywiście oznacza, że dziś odbyły się tam dożynki. Nie brakowało kapitalnej zabawy i różnorodnych atrakcji.

Dożynki w gminie Nowe Ostrowy rozpoczęły się tradycyjną mszą świętą w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Ostrowach. Po niej korowód przemaszerował na boisko, gdzie odbyły się dożynkowe obrzędy. Rolnicy przygotowali chleb z tegorocznych zbiorów, a także imponujące wieńce.

Później była już tylko zabawa, którą przyśpiewkami rozpoczęli mieszkańcy sołectwa Imielno. Następnie na scenie pojawiły się zespoły: Oktawa, Okowita, KGW Nowe Ostrowy i kapela łęczycka.

Głównym punktem programu tegorocznych dożynek w Nowych Ostrowach był występ Andrzeja Kozińskiego, który przygotował dla nas istne show. Wokalista porwał mieszkańców Nowych Ostrów do zabawy udowadniając, że utrzymanie świetnego kontaktu z publicznością nie jest mu obce.

Na koniec odbyła się zabawa taneczna, do której przygrywał zespół Maestro.

Koncerty i muzyka to nie wszystko, bowiem organizatorzy przygotowali również inne atrakcje. Wśród nich możemy wymienić specjalną strefę zabaw dla najmłodszych, stoiska handlowe i gastronomiczne, grochówkę a nawet... pieczonego dzika!

komentarze (1)
Dodaj komentarz

brawo Nowe Ostrowy

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także