Rejestracja i logowanie

VI Wiosenny Turniej Siatkówki Kobiet

Sport 02-04-2017 Autor: jej
4

1 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się VI Wiosenny Turniej Siatkówki Kobiet. Zwyciężył zespół tegorocznego Mistrza Ligi - Łęczyca Team.

Wyniki turnieju:
1.Hurt Pap Ars Vita Kutno - Victoria Koło 2 - 1 
2. Volley Team Żychlin - Łęczyca Team 0 - 2 
3. Volley Team Żychlin - Victoria Koło 1 - 2

4. Hurt Pap Ars Vita Kutno - Łęczyca Team 0 - 2 
5. Hurt Pap Ars Vita Kutno - Volley Team Żychlin 2 - 1 
6. Łęczyca Team - Victoria Koło 2 -1

W czasie turnieju kontuzji doznała zawodniczka zespołu Łęczyca Team Ola Zbucka. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

88952634'||'

~Monika pisze: "To jest sala w Szkole Podstawowej nr 4 droga Redakcjo .Albo nie wiecie gdzie się odbył turniej , albo zdjęcia nie z tej imprezy."
NIESTETY MONIKO! TO JEST HALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W KUTNIE. JAK NIE JESTEŚ PEWNA SWEGO, NIE ZABIERAJ GŁOSU, BO SIĘ KOMPROMITUJESZ !

~Monika pisze: "To jest sala w Szkole Podstawowej nr 4 droga Redakcjo .Albo nie wiecie gdzie się odbył turniej , albo zdjęcia nie z tej imprezy."
"SZÓSTKA" to jest.

To jest sala w Szkole Podstawowej nr 4 droga Redakcjo .Albo nie wiecie gdzie się odbył turniej , albo zdjęcia nie z tej imprezy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także