Rejestracja i logowanie

Za nami pierwsze dwie kolejki Wiosennej Ligi Piłkarskiej

Sport 23-05-2017 Autor: adm/Expom Krośniewice
0

Za nami pierwsze dwie kolejki Wiosennej Ligi Piłkarskiej 2017 w piłce nożnej amatorów, rozgrywanej są na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie.

Pierwszym liderem tabeli jest zespół EGOLIT HURTPAP, przed ALL STARS i DZPG, wszystkie z kompletem punktów. W klasyfikacji na najlepszego strzelca prowadzi Rafał Nowakowski z DZPG. Mecze były rozgrywane w bardzo przyjacielskiej atmosferze, sędziowie pokazali tylko cztery żółte kartki. W załączeniu wyniki i klasyfikacje.

Wyniki i klasyfikacje

20.05.2017 r.

         13.50  1,5 L/G – WOLNI STRZELCY  5 : 1
         Bramki – 1,5 L/G: Kieszkowski (2), Borkowski, Milewski, Zagórowski.
                    – WOLNI STRZELCY: Krupowicz.
         14.40  ALL STARS – WIESZCZYCE FC  5 : 1
          Bramki – ALL STARS: Wojtczak (2), Ludziński, Miklas, Mordzak.
                    – WIESZCZYCE FC: Albiniak.
         15.30  DS. SMITH – STARY ŁĄKOSZYN  4 : 6
         Bramki – DS. SMITH: Wojtalik (2), Kaźmierczak, Kędzierski.
                    – STARY ŁĄKOSZYN: Lubasiński M. (4), Golis, Stokfiszewski.
         16.20  DZPG – RADIOAKTYWNI ŁANIĘTA  6 : 2
         Bramki – DZPG: Nowakowski (4), Gutarowski, Matczak.
                    – RADIOAKTYWNI ŁANIĘTA: Dryński, Kopański
         17.10  EGOLIT HURTPAP – LOMBARD WARSZAWSKI  6 : 1
         Bramki – EGOLIT HURTPAP: Janakowski (2), Kaliński (2), Błaszczyk, Szuda.
                    – LOMBARD WARSZAWSKI: Tadeusiak.
         18.00  EXPOM – FC GLEDZIANÓW  6 : 1
          Bramki – EXPOM: Rybacki (2), Szadkowski (2), Walczak (2).
                    – LOMBARD: Tomes.


21.05.2017 r.

          12.10  RADIOAKTYWNI ŁANIĘTA – EGOLIT HURTPA  2 : 7
           Bramki – RADIOAKTYWNI ŁANIĘTA: Kopański, Stańczyk.
                     – EGLIT HURTPAP: Pankiewicz, (4), Kaliński (2), Kowalski.
           13.00  WOLNI STRZELCY – FC GLEDZIANÓW  9 : 4
           Bramki – WOLNI STRZELCY: Krupowicz (4), Bierski (2), Rolewski (2), Ryniec.
                      – FC GLEDZIANÓW: Kondorowski (2), Tomes (2).
           13.50  STARY ŁĄKOSZYN – DZPG  2 : 4  
           Bramki – STARY ŁĄKOSZYN: Jeruzal, Lubasiński M.
                      – DZPG: Nowakowski (2), Gutarowski, Matczak.
           14.40  1,5 L/G – ALL STARS  0 : 5
           Bramki – 1,5 L/G:  
                      – ALL STARS: Miklas (2), Tonaszewski (2), Waliszewski.
           15.30  WIESZCZYCE FC – DS. SMITH  3 : 4
           Bramki – WIESZCZYCE FC: Dąbrowski, Jóźwiak, Szczygielski.
DS. SMITH: Kaźmierczak (2), Skonieczny, Wojtalik.
           16.20  LOMBARD WARSZAWSKI– EXPOM  2 : 3
           Bramki – LOMBARD WARSZAWSKI: Bednarek, Jędrzejewski.
EXPOM: Brząkała, Rybacki, Walczak.

Tabela

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

1.

EGOLIT HURTPAP

2

6

13 : 3

2.

ALL STARS

2

6

10 : 1

3

DZPG

2

6

10 : 4

4.

EXPOM

2

6

9 : 3

5.

WOLNI STRZELCY

2

3

10 : 9

6.

STARY ŁĄKOSZYN

2

3

8 : 8

7.

DS. SMITH

2

3

8 : 9

8.

1,5 L/G

2

3

5 : 6

9.

WIESZCZYCE FC

2

0

4 : 9

10.

LOMBARD WARSZAWSKI

2

0

3 : 9

11.

RADIOAKTYWNI ŁANIĘTA

2

0

4 : 13

12.

FC GLEDZIANÓW

2

0

5 : 15

 

 

Najlepsi strzelcy

 

  1. Nowakowski Rafał (DZPG) – 6 bramek.

  2. Michał Krupowicz (WOLNI STRZELCY), Maciej Lubasiński (STARY ŁĄKOSZYN) – po 5 bramek.

  3. Marcin Kaliński, Bartek Pankiewicz (EGOLIT HURTPAP) – po 4 bramki.

 

Przewinienia

Żólte kartki:

Konrad Chróścik (1,5 L/G)

Mateusz Zaleśny (STARY ŁĄKOSZYN)

Mateusz Kędzierski (DS. SMITH)

Paweł Kamiński (EXPOM)

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Czytaj także