Rejestracja i logowanie

Półkolonie już wystartowały!

Sport 27-06-2017 Autor: jej / A. Trzeciak, Aquapark Kutno
2

Kropelki i Bąbelki rozpoczęły w poniedziałek półkolonie w Aquaparku Kutno. Pyszne drugie śniadanie na powitanie – a potem aż do obiadu nauka pływania, rekreacja na basenie i świat pełen wodnych przygód! Po obiedzie zawsze przychodzi pora na gry i zabawy ruchowe, twórcze malowanie i spotkania z ciekawymi gośćmi. To atuty, które wyróżniają półkolonie od innych w mieście.

Może właśnie dlatego na półkolonie w Aquaparku jest tylu chętnych?

– Staramy się! Niestety, wszystkie miejsca na wakacyjne turnusy mamy już zarezerwowane – mówi Ewelina Piotrowska, kierownik półkolonii. – Zapisujemy dzieci jedynie na listy rezerwowe – dodaje.

We wtorek gościem uczestników półkolonii był policjant z komendy powiatowej w Kutnie. Dzieci dowiedziały się dlaczego tak ważne jest aby jeździć na rowerze w kasku i kamizelce odblaskowej. Nauczyły się także jak prawidłowo przechodzić przez jezdnie.

– Ja jeżdżę na rowerze zawsze w kasku i kamizelce odblaskowej – zapewniały niemal wszystkie dzieci. – Pan policjant opowiadał też dlaczego na kąpieliskach nie możemy sami, bez opieki wchodzić do wody i jak się nie zgubić gdy wokół jest dużo ludzi. Wiemy też co zrobić gdy się zgubimy i kogo poprosić wtedy o pomoc.

Po obiedzie w Barze Hanuś zawsze jest też czas na rywalizację fair play! Zarówno na kręglach jak i zajęciach sportowych w sali fitness.

– Ojej jak tu super! – krzyczał wczoraj Wituś wchodząc na zajęcia sportowe.

Do godziny 16 czas mija bardzo, bardzo szybko.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Te półkolonie to super rozwiązanie dla rodziców. I dzieci też zadowolone. Mój syn był w zeszłym roku. W tym nie udało się już zapisać - czekamy na liście rezerwowej na ostatni turnus w sierpniu. Mam nadzieję że się uda i na ferie zimowe też będę chciał zapisać dziecko.

tak,ale jaka kwota..:///

dodaj komentarz
Czytaj także