Rejestracja i logowanie

[GALERIA] Mistrzostwa Europy i Afryki Małej Ligi Baseballowej rozpoczęte!

Sport 17-07-2017 Autor: jej
2

Międzynarodowa, kolorowa parada tuż po przemówieniu prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego, przeszła ulicami Kutna. Od Urzędu Miasta przez ulicę Królewską do Jana Pawła II i dalej sportowcy z rodzinami i orkiestrą straży pożarnej na czele, odprowadzani byli przez zainteresowanych kutnian.

W Kutnie przez najbliższe kilka dni o czempionat walczyć będą reprezentacje dwunastu krajów - Polski, Włoch, Rumunii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Białorusi, Węgier, Austrii, Belgii i Chorwacji. 

Terminy oraz wyniki meczów dostępne na stronie: KLIK

KLIK

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Od lat rozgrywki ML są dla nich, nie dla kibiców. Dlaczego?!

Rozgrywki regionu Małej Ligi w Kutnie nie są dla kibiców. Czy nie można było zaplanować finału na jakiś wolny dzień? Sobota, niedziela? Finał we wtorek o godz. 11:00. W poniedziałek też jeden mecz. Nie wiadomo jak go nazwać, bo to nie półfinał. Półfinały są przecież dwa. To jest pokazanie środkowego palca. Dlaczego? Żadnych, ale to żadnych starań żeby zachęcać do przyjścia na ML. Zabiegów promocyjnych zero. To chociaż prośba o ustawienie meczów kończących turniej na weekend. To naprawdę wymaga tak wiele pracy? Cały Świat gra weekendowo, a na ML w Kutnie nie, bo po co.

dodaj komentarz
Czytaj także