Rejestracja i logowanie

Witold Paradowski nowym fizjoterapeutą drużyny Polfarmex Kutno

Sport 09-08-2017 Autor: adm/KKS Pro Basket
11
Witold Paradowski nowym fizjoterapeutą drużyny Polfarmex Kutno

Nowym fizjoterapeutą drużyny Polfarmex Kutno został  28 letni Witold Paradowski.

Witek jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który ukończył w 2016 roku. Swoją przygodę z fizjoterapią rozpoczął kilka lat wcześniej a dokładnie w 2010 roku. Głównym zadaniem naszego fizjoterapeuty będzie dbanie o stan zdrowia naszych zawodników, kondycję fizyczną i ich siłę.

- Zawsze pragnąłem związać swoją karierę zawodową ze światem sportu. Jeśli nie jako zawodnik, to jako osoba, która pomoże osiągnąć sukcesy bardziej utalentowanym sportowcom - mówi Witek.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Gratuluję Witek. Super Sprawa!

Popieram poprzednikow bo każdy kto zna Witka to wie ze to strzal w dziesiatke. Mile zaskoczenie.

No wreszcie jakieś info. I to od razu dobre. Powiem krótko. Witek to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Znakomity wybór. A kiedy jakieś nazwiska graczy?

Świetny wybór! Znam człowieka i bardzo, bardzo cenię i jako fachowca i jako człowieka. Jeśli tak poważnie podchodzi klub do tej funkcji i ztrudnia takiego gościa to jestem lepszej myśli co do przyszłości basketu w Kutnie. Panowie z zarządu wreszcie mogą was z czystym sumieniem pochwalić. Oby tak dalej i na innych frontach.

Pamiętaj Filip że mamy długi z poprzedniego sezonu. Więc potęgą to może jeszcze nie teraz. Ale z tego co słyszałem nieoficjalnie to jak dla mnie będzie lepiej niż myślałem i druzyna chyba będzie niezła. Jeśli się te plotki i przypuszczenia potwierdzą. Dobrze że gramy. Są awanse i są spadki. Ja tam od 3 ligi na paru meczach tylko nie byłem.

No fakt . Zapomniałem o długach i świetnych kontraktach z poprzedniego sezonu . Dardan Berisha czeka na pieniążki za udany sezon.

Jesli druzyna bedzie podchodzila do swojej pracy z takim zapalem i zaangażowaniem ....tak jak Witold Paradowski do swojej pracy ...to mamy zagwarantowany awans i to w tym sezonie.

Witamy w naszej drużynie

fizjoterapeuta już jest...a co z zawodnikami??? Ktoś coś wie?

szukają po kutnowskich orlikach emoji

Czekamy jeszcze na informacje o budżecie . Bo jeśli jest taki jak poprzedni a wszystko na to wskazuje to będziemy potęgą w I lidze .

dodaj komentarz
Czytaj także