Rejestracja i logowanie

W sobotę pucharowy mecz KS Sand-Bus z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Sport 24-11-2017 Autor: jej / KS Kutno
4
W sobotę pucharowy mecz KS Sand-Bus z Sokołem Aleksandrów Łódzki

W najbliższą sobotę o 12:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie piłkarze KS-u Sand-Bus zmierzą się w meczu Pucharu Polski z liderem III-ligi Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Kutnianie z liderem III ligi pierwotnie mieli zmierzyć się 25 października, jednak boisko przy ul. Oziębłowskiego (na Kościuszki prowadzono wówczas renowację murawy) z powodu obfitych opadów deszczu nie nadawało się do gry. Ostatecznie mecz przełożono o miesiąc, na 25 listopada.

Pucharowa droga Sokoła i KS-u:
Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego do tej pory w ramach Pucharu Polski w pokonanym polu pozostawiła Kotana Ozorków (8-0), ŁKS II Łódź (5-1) i Zjednoczonych Stryków (3-0). Z kolei KS z kwitkiem odprawił MKS Żychlin (8-0), Orła Parzęczew (10-0) i Borutę Zgierz (1-0).

Co ciekawe, w zeszłym sezonie KS po rzutach karnych wyeliminował Sokół z Pucharu Polski. Jak będzie teraz?

Zapraszamy w sobotę na Kościuszki 26!

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Trenerem kumpel z drużyny, to od początku, było skazane na porażkę. Ryszkiewicz jaki był- morda w kubeł i zapieprzaj, nie było że boli. A za Wypierdka pełen luz, jak to z kumplem i są tego wyniki. To tylko Tomczaka wina i Łysej Pały- jego synalka.

"Gramy tak jak trenujemy, Trenujemy tak jak chcemy grać" Andrzej wbij sobie te słowa do pustego łba , a najlepiej odejdź i wstydu oszczędź sobie i bliskim...!!!

W zeszłym sezonie wygraliśmy po rzutach karnych,ale mieliśmy zgrany zespół i ludzi do gry. A w tym sezonie, to pożal się Boże, same patałachy i fujary, z Wypierdkiem na czele.

Proponuję ustawić autobus, kopaczom Wypierdka, porażka nie będzie tak dotkliwa.

dodaj komentarz
Czytaj także