Rejestracja i logowanie

W sobotę pucharowy mecz KS Sand-Bus z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Sport 24-11-2017 Autor: jej / KS Kutno
4
W sobotę pucharowy mecz KS Sand-Bus z Sokołem Aleksandrów Łódzki

W najbliższą sobotę o 12:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie piłkarze KS-u Sand-Bus zmierzą się w meczu Pucharu Polski z liderem III-ligi Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Kutnianie z liderem III ligi pierwotnie mieli zmierzyć się 25 października, jednak boisko przy ul. Oziębłowskiego (na Kościuszki prowadzono wówczas renowację murawy) z powodu obfitych opadów deszczu nie nadawało się do gry. Ostatecznie mecz przełożono o miesiąc, na 25 listopada.

Pucharowa droga Sokoła i KS-u:
Drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego do tej pory w ramach Pucharu Polski w pokonanym polu pozostawiła Kotana Ozorków (8-0), ŁKS II Łódź (5-1) i Zjednoczonych Stryków (3-0). Z kolei KS z kwitkiem odprawił MKS Żychlin (8-0), Orła Parzęczew (10-0) i Borutę Zgierz (1-0).

Co ciekawe, w zeszłym sezonie KS po rzutach karnych wyeliminował Sokół z Pucharu Polski. Jak będzie teraz?

Zapraszamy w sobotę na Kościuszki 26!

Komentarze
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Trenerem kumpel z drużyny, to od początku, było skazane na porażkę. Ryszkiewicz jaki był- morda w kubeł i zapieprzaj, nie było że boli. A za Wypierdka pełen luz, jak to z kumplem i są tego wyniki. To tylko Tomczaka wina i Łysej Pały- jego synalka.

"Gramy tak jak trenujemy, Trenujemy tak jak chcemy grać" Andrzej wbij sobie te słowa do pustego łba , a najlepiej odejdź i wstydu oszczędź sobie i bliskim...!!!

W zeszłym sezonie wygraliśmy po rzutach karnych,ale mieliśmy zgrany zespół i ludzi do gry. A w tym sezonie, to pożal się Boże, same patałachy i fujary, z Wypierdkiem na czele.

Proponuję ustawić autobus, kopaczom Wypierdka, porażka nie będzie tak dotkliwa.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także