Rejestracja i logowanie

Andrzejkowe szaleństwo w Aquaparku Kutno

Sport 30-11-2017 Autor: jej
1

Dziś po raz szósty już w kutnowskim Aquaparku odbyły się Andrzejki organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak co roku dla uczestników imprezy przygotowano liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Uczestnicy wieczoru andrzejkowego rywalizowali m.in. w biciu rekordu prędkości na zjeżdżalni Anakaonda i skokach do „ananasa”. Wszyscy, którzy tego wieczora brali udział w konkursach, mogli wygrać gadżety promocyjne, zaproszenia na Sylwestra w Aquaparku Kutno oraz nagrody niespodzianki, które ufundowali: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Kutno, Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

W ten wyjątkowy wieczór nie mogło zabraknąć wróżb w wykonaniu specjalisty w tej dziedzinie - wróżki Nomy, która za pomocą numerologii oraz talii kart do Tarota przepowiadała przyszłość.

Dodatkowym bonusem była zniżka dla Andrzejów, którzy wraz z osobą towarzyszącą płacili tylko 1 zł za godzinę.

Komentarze
komentarze (1)
Dodaj komentarz

Szkoda tylko ,że nikt nie chce i nie chciał (już po zgłoszeniach) zorganizować Otyliady 2018r. wstyd ale andrzejki to prestiż łał.......

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także