Rejestracja i logowanie

[GALERIA] „Orły OCR” 2017 przyznane!

Sport 20-01-2018 Autor: jej
1

Co to był za wieczór! Sportowcy z całego kraju przyjechali dziś do Kutna, aby w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca wziąć udział w I Gali Mistrzów Biegów Przeszkodowych. Impreza zorganizowana została przez Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR POLSKA, a poprowadziła ją Ewa Chłopska-Wasielewska wraz z Marcinem Żuławskim.

 OCR POLSKA to grupa miłośników biegów przeszkodowych, którzy obrali sobie za wspólny cel rozwój dyscypliny, podnoszenie świadomości zawodników, grup treningowych oraz wdrażanie standardów biegów na europejskim poziomie. Dziś zmienili dresy i sportowe obuwie na smokingi i szpilki - taki wieczór bowiem nie zdarza się często. Dziś nagrodzono najlepszych z nich.

Ranking OCR polska to klasyfikacja sportowa dotycząca zawodników, w tym również w podziale na kategorie wiekowe oraz drużyny  i jest sporządzany na podstawie osiągnięć w krajowych zawodach OCR.  W ciągu całego roku 2017 zawodnicy i zawodniczki biegów z przeszkodami biorąc udział w zawodach zbierali punkty zliczane na stronie internetowej OCR POLSKA.

Statuetki, które otrzymali nagrodzeni zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Kutno - Zbigniewa Burzyńskiego, natomiast nagrody ufundował Starosta Kutnowski - Krzysztof Debich.

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA ROKU 2017:

  • 6 miejsce : Monika Szadyko 

  • 5 miejsce : Sylwia Milewicz

  • 4 miejsce : Tatsiana Pekhtserava

  • 3 miejsce: Iza Wysłuch

  • 2 miejsce: Magdalena Sobesto 

  • 1 miejsce: Małgorzata Daszkiewicz 

NAJLEPSZY ZAWODNIK ROKU 2017:

  • 6 miejsce : Robert Krzystyniak 

  • 5 miejsce: Tomasz Danielkiewicz

  • 4 miejsce: Sebastian Kasprzyk

  • 3 miejsce: Tomasz Krawczyk

  • 2 miejsce: Kacper Kąkol

  • 1 miejsce: Dawid Hajnos

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W KATEGORII WIEKOWEJ 18-24 LATA:

  • 3 miejsce: Monika  Szadyko

  • 2 miejsce: Iza Wysłuch

  • 1 miejsce: Magdalena Sobesto

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W KATEGORII WIEKOWEJ 25-29 LAT:

  • 3 miejsce: Elżbieta Wziętek

  • 2 miejsce: Magdalena Wawrzyniak

  • 1 miejsce: Małgorzata Daszkiewicz

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W KATEGORII WIEKOWEJ 30-34 LATA:

  • 3 miejsce: Anna Szulecka

  • 2 miejsce: Sylwia Milewicz

  • 1 miejsce: Tatsiana Pekhtserava

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W KATEGORII WIEKOWEJ 35-39 LAT:

  • 3 miejsce: Patrycja Sińczuk

  • 2 miejsce: Ania Urbaniak

  • 1 miejsce: Sylwia Wicher  

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W KATEGORII WIEKOWEJ 40-44 LATA:

  • 3 miejsce: Iza Dąbrowska 

  • 2 miejsce: Magdalena Sokół

  • 1 miejsce: Wioletta Kalinowska

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W KATEGORII WIEKOWEJ 45-49 LAT:

  • 3 miejsce: Agnieszka Klis

  • 2 miejsce: Katarzyna Kozubek

  • 1 miejsce: Katarzyna Płatek

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 13-17 LAT:

  • 3 miejsce: Hubert Kwiatkowski

  • 2 miejsce:  Grzegorz Piotrowski

  • 1 miejsce:  Jacek Mikołajczuk

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 18-24 LATA:

  • 3 miejsce: Sebastian Kasprzyk

  • 2 miejsce: Kacper Kąkol

  • 1 miejsce: Dawid Hajnos

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 25-29 LAT:

  • 3 miejsce: Robert Bandosz

  • 2 miejsce: Zbigniew Ziober

  • 1 miejsce: Łukasz Gustaw

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 30-34 LATA:

  • 3 miejsce: Kamil Pupkowski

  • 2 miejsce: Tomasz Danielkiewicz

  • 1 miejsce: Tomasz Krawczyk 

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 35-39 LAT:

  • 3 miejsce: Przemysław Trapkowski

  • 2 miejsce: Michał Wasielewski

  • 1 miejsce: Adam Lisowski

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 40-44 LATA:

  • 3 miejsce: Piotr Kondraciuk

  • 2 miejsce: Maciej Frydrych

  • 1 miejsce: Robert Krzystyniak

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 45-50 LAT:

  • 3 miejsce: Piotr Tartanus

  • 2 miejsce: Paweł Kozłowski

  • 1 miejsce: Bernard Tuwalski 

NAJLEPSI ZAWODNICY W KATEGORII WIEKOWEJ 50+:

  • 3 miejsce: Zygmunt Chojna

  • 2 miejsce: Andrzej Doromiejczuk

  • 1 miejsce: Grzegorz Janiszewski

NAJLEPSZA DRUŻYNA OCR 2017 ROKU:

  • 6 miejsce: DIRTY SPARROWS

  • 5 miejsce: Socios Silesia

  • 4 miejsce: Gorący Potok Team

  • 3 miejsce: Power Training

  • 2 miejsce: Koniuchy OCR

  • 1 miejsce: XRUNNERS 

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA RANKINGU OCR POLSKA BIEGÓW MILITARNYCHAnna Paulina Kurdyk

NAJLEPSZY ZAWODNIK RANKINGU OCR POLSKA BIEGÓW MILITARNYCH - Rafał Wełna

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA RANKINGU OCR POLSKA BIEGÓW STADIONOWYCH - Katarzyna Machnik

NAJLEPSZY ZAWODNIK RANKINGU OCR POLSKA BIEGÓW STADIONOWYCH - Adam Lisowski

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA RANKINGU OCR POLSKA BIEGÓW PO SCHODACH - Dorota Szabłowska

NAJLEPSZY ZAWODNIK RANKINGU OCR POLSKA BIEGÓW PO SCHODACH - Arek Karbowy

NAJWIĘKSZY ORGANIZATOR BIEGU PARTNERSKIEGO RANKINGU OCR POLSKA  RUNMAGEDDON

  „ORŁY OCR”  NAJLEPSZY BIEG PRZESZKODOWY ROKU 2017 -  BARBARIAN RACE

  „ORŁY OCR”  NAJLEPSZY FANPAGE O TEMATYCE BIEGÓW PRZESZKODOWYCH ROKU 2017BIEGI PRZESZKODOWE

„ORŁY OCR”  NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWY FANPAGE ZAWODNIKA ROKU 2017 Kacper Kąkol - BIEGOWY ŚWIR

„ORŁY OCR”  NAJLEPSZY FANPAGE GRUPY TRENINGOWEJ ROKU 2017XRUNNERS

Wyróżnienie za determinację i zaangażowanie w dokumentowanie poczynań zawodników OCR oraz reporterskie biegowe relacje i bystre oko fotografa zostało przyznane Katarzynie Uler z portalu "w biegu pisane".

Serdecznie gratulujemy!

Na zakończenie wieczoru została "wisienka": okazuje się że w roku 2019 lub 2020 mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce! 

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Kółko wzajemnej adoracji ... sami sobie przyznają nagrody. haha

dodaj komentarz
Czytaj także