Rejestracja i logowanie

Zimowa Góra Kamieńsk zdobyta przez klub „Kutno Biega”

Sport 22-01-2018 Autor: ez/O. Kołodziejek Foto: nadesłane
11

W niedzielę silna reprezentacja kutnowskiego klubu „Kutno Biega” zmierzyła się z Górą Kamieńsk – najwyższym, sztucznym wzniesieniem w Polsce centralnej (386 m. n.p.m). Tam po raz kolejny odbyły się zimowe zawody Trail Kamieńsk.

Zawodnicy mieli do wyboru i pokonania dwa dystanse: 6 lub 30 km, tworzące pętlę z licznymi zbiegami i podbiegami oraz niezapomnianymi widokami, zwłaszcza że aura tegorocznej edycji była... ekstremalnie zimowa. Świeży śnieg, a miejscami lód sprawiły, że bieg nie należał do technicznie najłatwiejszych, ale wszystkie trudności wynagrodziło piękne słońce, bezwietrzny dzień, wspaniała atmosfera na trasie oraz medal na mecie. Tym samym biegacze z grupy „Kutno Biega” udowodnili, że biegać można cały rok i w każdych warunkach.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

wujek dobra rada jesteś idiotą artykuł przeczytałeś sam brawo

dobry artykułemoji, jak najbardziej powinniśmy promować Nasze miasto, czy to w sporcie, sztuce, osiągnięciach z każdej dyscypliny emoji Po to jest ten portal . Chodzi o to aby zaprezentować, że coś się dzieje. Pokazujemy się nie tylko w Naszym mieście lecz w całej Polsce czy nawet za granicą. Pan wujek dobra rada niech może napisze jeden porządny artykuł, z chęcią poczytamy i damy odpowiednie komentarze :O Brawo biegacze emoji Pozdrawiam

Niedługo to opiszecie jak ktoś się se..ra na rzadko. Fajnie, że chłopaki i dziewuchy biegają, robi to kilkaset ludzi w kutnie, ale czy to jest powód,żeby o tym pisać na KCI. Nie idźcie na ilość tylko na jakość. Nie piszcie kilku byle jakich postów dziennie. Napiszcie jeden a porządny.

Kilkaset osób? Dobre! :-)

Czemu się dziwisz biegacze w Kutnie to nie tylko "Kutno biega". Jest wielu zarówno zawodowców jak i amatorów którzy nie przynależą do waszego "zespolu" bo po co. Jakie są korzyści z przynależności do KB? Oprócz tego, że napiszą o tym w jakimś szmatławcu.

Korzyści są takie, że mamy dużo nowych, fajnych znajomych, których łączy ta sama pasja. I nikt z nas nie myśli o żadnych innych korzyściach, więc rzeczywiście jeśli ktoś miałby należeć do grupy tylko dlatego, żeby coś z tego mieć... to lepiej niech się trzyma od nas z dalekaemoji pozdrawiam, a na tego typu "konstruktywne" komentarze mam zwyczajne wy...bieganeemoji Podobnie jak reszt moich koleżanek i kolegów z Kutno Biega. Przynajmniej mamy się z czego ponabijać...emoji

Bardzo miło , że "Kutno biega " promuje nasze miasto i Brawo dla Was !!!! Piona

W jaki sposób promuje? Żeby promować to trzeba mieć wyniki.

"Kutno Biega" - górą.

parkrun przynosi efekty! emoji

Nie parkrun tylko ciężki trening.

dodaj komentarz
Czytaj także