Rejestracja i logowanie

[HARMONOGRAM] Wręczenie nagród i turniej na zakończenie KAHLPN

Sport 07-02-2018 Autor: toza
5
[HARMONOGRAM] Wręczenie nagród i turniej na zakończenie KAHLPN

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się oficjalne zakończenie tegorocznego sezonu Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Dekorację drużyn poprzedzi turniej, który rozpocznie się o godz. 10 w hali SP nr 1 w Kutnie. Poniżej harmonogram zakończenie KAHLPN i miniturnieju.

ZAKOŃCZENIE SEZONU KAHLPN SP NR 1 KUTNO

9:30- zbiórka zawodników drużyn uczestniczących w mini turnieju:

 • Expom - mistrz I ligi
 • FC Gledzianów - mistrz II ligi
 • Reprezentacja I ligi
 • Reprezentacja II ligi

 

 • 10:00- rozpoczęcie mini turnieju:
 • 10:00- Reprezentacja I ligi-Reprezentacja II ligi
 • 10:15- Expom-FC Gledzianów
 • 10:30- Reprezentacja I ligi-FC Gledzianów
 • 10:45- Reprezentacja II ligi- Expom
 • 11:00- Reprezentacja I ligi-Expom
 • 11:15- Reprezentacja II ligi- FC Gledzianów

Mecze w wymiarze 10 min bez przerwy.

 • 11:45- uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień
 • 12:15- zakończenie

Uwaga!
Powołani zawodnicy obydwu reprezentacji przynoszą tylko swoje obuwie, natomiast bramkarze kompletny swój strój.
 
Zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców na zakończenie sezonu!

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Do Zawodnik Masz świętą racje szczególnie w punkcie 3. Już nie chodzi o to, że ewentualnie więcej drużyn się zgłosi, ale zauważyłem, że w niektórych drużynach gdzie kadry są szersze, niektórzy zawodnicy albo nie pojawiają się na boisku, albo grają z 5 minut. To trochę bez sensu. Po co taki zawodnik w drużynie skoro jest niepotrzebny. Taka prawda.

Po co marnować niedzielę?2 godziny i po robocie.Tak organizatorzy podchodzą już od kilku lat do tego.Według mnie ta liga powinna mieć trochę inne zasady.Mam kilka pomysłów,aby w przyszłym sezonie uatrakcyjnić te rozgrywki. 1.Jeżeli będzie zgłoszone tyle zespołów co w tym roku to zrobić rewanże 2.Jeżeli będzie zgłoszone tyle zespołów co w tym roku to zrobić tylko jedną ligę 3.Zgłosić do ligi max 12 osób(wtedy jest szansa na więcej drużyn) 4.Podnieść wpisowe i wtedy z puli przeznaczyć na nagrody typu karnety Aqapark lub co inne 5.Wypromować trochę w mediach tą lige,aby zespoły z innych miast mogły brać udział 6.Z zwiększonej puli ponieść koszty promocji w mediach(np.nagrywać mecze i publikować je na Facebooku) 7.Wyznaczyć osobę,która oczywiście odpłatnie by się tym zajęła 8.W wakacje już ogłosić,że taka liga się odbędzie,a wtedy drużyny z innych miast spróbują siły Na tą chwilę to są moje luzne propozycję na uatrakcyjnienia ligi.Mam nadzieje,że ktoś z organizatorów to przeczyta i wezmie to pod uwagę.

Zawsze przed sezonem mamy spotkanie z wszystkimi kierownikami drużyn i nigdy nie ma żadnych propozycji zmian. Na pewno rozważymy wszystkie Wasze propozycje. Do zobaczenia w niedzielę. Pozdrawiam ????

Chociaż byście zrobili te mecze raz 15 min lub dwa razy po 10 min a nie raz 10 bez sensu szkoda się tylko przebierać w strój nie wiem kto to tak wymyślił

Nie ma całego dnia a tak każdy może zobaczyć wszystkie mecze w krótkim czasie... no i nie grają tylko jednego meczu tylko 3. Jest to turniej pokazowy, taki akcent do rozdania nagród zrobiony przy okazji dla fun-u, a nie odwrotnie.

dodaj komentarz
Czytaj także