[FOTO] Orzeł pokonany

Sport 31-07-2019 Autor: ez.
2

Piłkarze czwartoligowego KS-u Kutno rozegrali kolejny sparing. Tym razem rywalem kutnian był Orzeł Parzęczew.

Zawodnicy KS-u do przerwy prowadzili 5:0. W drugiej połowie do bramki przeciwników wbili kolejne 4 gole. Najwięcej bramek strzelił Łukasz Dynel (5), kolejne dwie Igor Świątkiewicz, po razie Kamil Wielgus i Adrian Kralkowski.

Skład KS Kutno: na bramce Sokołowicz, Błażejczyk (po przerwie), Szarpak, Borowiec (po przerwie), Sobczak, Gawlik (po przerwie), Kowalczyk, Wielgus, Gałązka, Ostrowski (po przerwie), Dąbrowski, Periżok (po przerwie), Kralkowski, Adamczyk, Świątkiewicz, Dynel, Górczyński (po przerwie).