Rejestracja i logowanie

Hurtpap-Egolit pierwszy w tabeli WLP

Sport 23-05-2019 Autor: WPL Foto: WPL
2

W miniony weekend odbyła się trzecia i czwarta kolejka Wiosennej Ligi Piłkarskiej. Po czterech kolejkach na szczycie tabeli znajduję się drużyna Hurtpap-Egolit, która wyprzedza drugie DZPG.

Ciekawych spotkań nie brakowało, w sobotę aktualny lider tabeli Hurtpap-Egolit remisował 3:3 z Prosto Team odrabiając straty w samej końcówce spotkania, a były Lider tabeli The Reds podzielił się punktami z drużyną Expom'u również remisując 3:3. W rankingu strzelców na czele ex aequo z wynikiem 9 bramek Rafał Nowakowski (The Reds) i Marcin Kaliński (Hurtpap-Egolit).

Sport

komentarze (2)
Dodaj komentarz

panie sedzio trochę nie do koloru emoji i te stylowe skarpetki

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe!!! Już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także