Rejestracja i logowanie

Hurtpap-Egolit pierwszy w tabeli WLP

Sport 23-05-2019 Autor: WPL Foto: WPL
2

W miniony weekend odbyła się trzecia i czwarta kolejka Wiosennej Ligi Piłkarskiej. Po czterech kolejkach na szczycie tabeli znajduję się drużyna Hurtpap-Egolit, która wyprzedza drugie DZPG.

Ciekawych spotkań nie brakowało, w sobotę aktualny lider tabeli Hurtpap-Egolit remisował 3:3 z Prosto Team odrabiając straty w samej końcówce spotkania, a były Lider tabeli The Reds podzielił się punktami z drużyną Expom'u również remisując 3:3. W rankingu strzelców na czele ex aequo z wynikiem 9 bramek Rafał Nowakowski (The Reds) i Marcin Kaliński (Hurtpap-Egolit).

Sport

komentarze (2)
Dodaj komentarz

panie sedzio trochę nie do koloru emoji i te stylowe skarpetki

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe!!! Już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także