I miejsce kutnowskich strażaków!

Sport 13-09-2018 Autor: agKCI/KP PSP w Kutnie
15

Drużyna strażaków z Kutna stanęła na najwyższym stopniu podium podczas XIX Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce, które odbyły się iu 12 września 2018 r. na stadionie Ludowego Klubu Sportowego "Omega" w Kleszczowie.

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja KP PSP w Kutnie zajęła I miejsce.

Indywidualnie najlepsze miejsca zajęli nasi zawodnicy w konkurencjach:

• pchnięcie kulą, gdzie st. ogn. Głogowski Marcin zajął I miejsce z wynikiem 12,5 m

• bieg na 1000 metrów, gdzie st. sekc. Sylwester Michalak zajął II miejsce z wynikiem 2 min. 40 sek.

• skok w dal, gdzie mł. asp. Adrian Bednarek zajął III miejsce z wynikiem 5,99 m.

Dyplomy i puchary wręczali przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej w Łodzi na czele z st. bryg. Jarosławem Wlazłowskim – Łódzkim Komendantem Wojewódzkim PSP.

Mistrzostwa zostały przeprowadzone w następujących konkurencjach:

• bieg na 100 m,

• bieg na 1000 m,

• sztafeta 4 x 100 m,

• skok w dal,

• pchnięcie kulą,

W zawodach udział wzięli strażacy reprezentujący komendy miejskie i powiatowe województwa łódzkiego.