Kutnianin z medalami mistrzostw świata

Sport 21-10-2019 Autor: tz
17

W dniach 15 – 19 października w irlandzkim Cork odbyły się Mistrzostwa Świata federacji ISKA-Amateur Members Asociation Word Championship 2019. W mistrzostwach uczestniczyli zawodnicy z ponad 20 państw z całego świata w tym nasza reprezentacja Polski ISKA. Jednym z kadrowiczów był 17-letni kutnianin - Jakub Piotrowicz.

Jakub wywalczył dla Polski dwa krążki:
- srebrny medal (tytuł wicemistrza świata ISKA) w formule Full Contact
- brązowy medal i trzecie miejsce w formule Light Kick

- To jego pierwszy tak wielki rangą turniej, a poziom naprawdę pierwsza klasa – powiedział trener zawodnika Dariusz Wiśniewski z klubu Evolution Fight Gym Łódź.

Trenerem Kadry Polski ISKA jest żywa legenda sportów walki jaką jest Tomasz Maku Makowski .

Warto dodać, że reprezentacja Polski zdobyła łącznie 43 medale w tym 16 złotych 16 srebrnych i 11 brązowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)