Rejestracja i logowanie

Mecz na szczycie nie dla KS-u

Sport 13-04-2019 Autor: tz
4
Mecz na szczycie nie dla KS-u

Wyjazd na spotkanie do Sieradza nie ułożył się po myśli piłkarzy KS-u. Kutnianie musieli uznać wyższość Warty Sieradz, przegrywając w hicie kolejki 0-2. Ekipę Dominika Tomczaka pogrążyli Krzysztof Składowski oraz Przemysław Nawrocki.

Warta Sieradz - KS Sand Bus Kutno 2-0 (1-0)
1-0 5' Składowski
2-0 55' Nawrocki
 
KS: Reszka – Padzik, Kowalczyk, Cichacki, Bartos, Periżhok (62' G. Sobczak), Miarka (78' Dąbrowski), Wielgus (74' Brochocki), Pietrow (57' Dynel), Kralkowski, Marcioch
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Jak dobrze pamiętam, Nawrocki grał w KS-ie co strzelił nam gola w meczu z Sieradzem.U naszych pseudo fachowców i pseudo trenerów. grzał ławę i ciągał ogony.

Ale wszyscy narobili w portki jak zobaczyli napis STOP HEJT ani jednej krytyki. Ja natomiast zawsze twierdziłem że ta drużyna to są najemnicy za nasze miejskie pieniądze, ani jednego zawodnika wychowanka Kutna i nie będzie III ligi dopóki nie będzie porządnej pracy z młodzieżą. I jeśli " panie " wielki trenerze jest to HEJT to proszę zadenuncjować mnie na policję. Nie pozdrawiam.

Nie narobili tylko wszyscy mają wywalone na KS i tyle. Zresztą klub sam sprowadził że do roli klubu satelitarnego innego klubu występującego zresztą na trzecim poziomie rozgrywkowym więc jak ktoś może to brać poważnie . Zdaje się klub sam określa się jako widzew III ( nawet nie II) .

brawo łysy i najemnicy

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także