Rejestracja i logowanie

Na początek Włókniarz Zelów

Sport 13-08-2019 Autor: tz
2
Na początek Włókniarz Zelów

W pierwszym spotkaniu o stawkę w sezonie 2019/2020 piłkarze kutnowskiego KS-u podejmować będą ósmy zespół poprzednich rozgrywek Włókniarza Zelów.

W ubiegłym sezonie kutnianom w rywalizacji z Włókniarzem udało się wywalczyć trzy punkty, po tym jak pokonali rywala w rundzie wiosennej 2-0. Mniej szczęścia piłkarze KS-u mieli we wrześniu, kiedy w przełożonym spotkaniu wyjazdowym musieli uznać wyższość rywala przegrywając 1-2.

W próbie generalnej przed inauguracją sezonu kutnianie przełknęli gorzką pigułkę po tym jak w Łodzi ulegli rezerwom ŁKS-u 1-3. Honorowe trafienie dla KS-u zapisał na swoim koncie Łukasz Dynel.

Czy rozpoczęcie sezonu okaże się szczęśliwe dla podopiecznych Dominika Tomczaka? O tym przekonamy się już jutro.
Początek spotkania przy ul. Kościuszki zaplanowano na godzinę 17:30. Wstęp wolny.
komentarze (2)
Dodaj komentarz

Do boju Łysa pala i rycerze.

napewno bedzie w zelowie maja pogrzeb dzialacza jakiegos?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także