Rejestracja i logowanie

Nie ma mocnych na Stal. Mistrz ponownie w Kutnie

Sport 28-09-2019 Autor: tz
4
Nie ma mocnych na Stal. Mistrz ponownie w Kutnie

Rywalizacja o tytuł mistrzowski Ekstraligi zakończona. Po raz kolejny mogą się z niego cieszyć baseballiści Stali Kutno, którzy w decydującym spotkaniu okazali się lepsi o osielskich Dębów.

W tym roku finałowa rywalizacja do trzech zwycięstw dostarczyła kibicom baseballa nie lada emocji. Po dwóch pierwszych spotkaniach, które rozgrywane były w Kutnie, Stal przegrywała 0-2 i była o krok od porażki. Kutnianie zdołali jednak odwrócić losy konfrontacji wygrywając trzy kolejne mecze i przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. 

W dzisiejszym, decydującym o tytule piątym spotkaniu Lwy pokonały Dęby 4-0 i to one ostatecznie mogły cieszyć się z mistrzowskiego tytułu. Dla kutnian jest to drugie w tym sezonie trofeum. Wcześniej podopieczni Marcina Smakowskiego zdobyli bowiem Puchar Polski.

Stal Kutno - Dęby Osielsko 4-0 

Stan rywalizacji do trzech zwycięstw: 3-0 dla Stali

Stal: M. Wojtczak, Kamiński, A. Wojtczak, Piotrowski, Serafin, Matecki, Gajdziński, Nadolski, Bielecki, Richmond, Zagawa, Jóźwiak, Kwiatkowski, Kopański, Domżał, Grzanowski, Cichowski, Tuzikowski.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Gratulacje Panowie!!! Brawo !!!

Co to jest za artykuł czy nikt tego nie kontroluje. Proszę poprawić te bzdury!!!

Gratulacje , teraz najwyższa pora na własne boisko do gry w baseball. Panowie Radni weźcie się za małą ligą. Miasto musi mieć niezależny obiekt do amerykanów.

Gratulacje Panowie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także