Rejestracja i logowanie

Orkan niestraszny KS-owi

Sport 29-07-2018 Autor: tz Foto: agKCI
3

Zwycięstwem kutnian zakończył się kolejny mecz sparingowy. Podopieczni Dominika Tomczaka odprawili z kwitkiem Orkana Buczek, zwyciężając 2-1. W zespole KS-u na listę strzelców wpisali się Grzegorz Brochocki i Artur Amroziewicz.

W pierwszej połowie kutnianie stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji, z których jedną udało się wykorzystać Brochockiemu. Okazji nie brakowało również po stronie Orkana, ale na szczęście w ekipie gości zawodziła skuteczność.
Po zmianie stron inicjatywę przejęli goście. Ambitni kutnianie nie dali jednak rywalom wielu szans na zaprezentowanie swoich umiejętności. Spora w tym zasługa młodego bramkarza KS-u - Błażejczyka, który obronił rzut karny podyktowany po faulu na jednym z zawodników gości. Orkanowi udało się co prawda doprowadzić do remisu, ale w końcówce skuteczniejsi okazali się podopieczni Dominika Tomczaka, którzy po trafieniu  Artura Amroziewicza mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

- Cieszy mnie wygrana z silnym zespołem Orkanu, chodź wynik jest lepszy niż nasza gra. W pierwszej połowie byliśmy zespołem dominującym. Niestety po zmianie stron to rywale przejęli inicjatywę. W drugiej połowie dokonałem siedmiu zmian, dając tym samym szansę zaprezentowania się młodzieżowcom, którzy wciąż potrzebują nieco ogrania na tym poziomie rozgrywkowym - podsumował występ swoich podopiecznych, trener Dominik Tomczak.

KS Kutno - Orkan Buczek 2-1
1-0 21` Brochocki
2-1 88` Amroziewicz

KS: Sobczak - Padzik, Kowalczyk, Cichacki, Michałowski, Pietrow, Zagajewski, Kralkowski, Wielgus, Marcioch, Brochocki

zagrali również: Błażejczyk, Dębowski, Górczyński, Amroziewicz, Skwara, Kaczor, Andrzejczak

komentarze (3)
Dodaj komentarz

wielki sukces - zespół z 50 tyś miasta pokonuje silną wiochę liczącą 4,5 tyś mieszkańców...

Nieciecza tez wioska a potrafila ograc czesc ekstraklasy... liczy sie to, co masz na boisku i na lawce

Najwazniejsza i tak jest liga

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także