Rejestracja i logowanie

Rezerwy z kolejnym zwycięstwem

Sport 26-10-2019 Autor: tz
8
Rezerwy z kolejnym zwycięstwem

Po początkowych problemach piłkarze rezerw wkroczyli wreszcie na zwycięską ścieżkę. W trzecim spotkaniu z rzędu podopieczni Jacka Walczaka wywalczyli bowiem komplet punktów. Dziś kutnianie okazali się lepsi od czerwonej latarni ligi - PTC Pabianice wygrywając 2-0. 

Pierwsza połowa spotkania była wyrównanym widowiskiem. Z początku inicjatywa leżała po stronie kutnian, którzy oddali kilka groźnych strzałów w kierunku bramki rywala, ale na posterunku dobrze spisywał się goalkeeper gospodarzy. Z czasem PTC zyskało niewielką przewagę, która nie miała jednak swojego odzwierciedlenia w wyniku. Im bliżej było końca pierwszej połowy, tym ataki KS-u stawały się coraz groźniejsze. Obronę pabianiczan udało się przełamać tuż przed przerwą, kiedy bramkarz PTC był zmuszony wyciągać piłkę z siatki po uderzeniu Motylewskiego.

Po zmianie stron pabianiczanie starali się odwrócić niekorzystny dla siebie wynik. Brakowało im jednak precyzji. Tej na pewno zabrakło im w 66. minucie, kiedy w niefortunnych okolicznościach, po błędzie w przyjęciu, piłkę do własnej siatki skierował bramkarz gospodarzy - Kowalski, ustalając wynik konfrontacji na 2-0 dla drużyny z Kutna.

PTC Pabianice - KS II Kutno 0-2 (0-1)

0-1 44' Motylewski

0-2 66' Kowalski (sam.)

KS: Czekalski - Domański, Kozanecki, Maryniak, Cieśliński, Jakubowski (Zielonka) , Kapruziak, Andrzejczak, Łochyński (Sztygiel) , Motylewski (Wietrzyk), Świątkiewicz.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

88952634'||'

88952634'+'

88952634s3

88952634-0

88952634'`"(

I nie ma w tych zwycięstwach żadnego związku z tym ze przeciwnikami były drużyny z samego dna tabeli?? emoji emoji

Na tym polega sport. Silniejsi wygrywają ze słabszymi. Ale sensacje odkryłeś facet. ŻAL **** ŚCISKA?

Brawo chłopaki! Motyl do pierwszego zespołu!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także