Rejestracja i logowanie

Rezerwy za burtą OPP

Sport 18-09-2019 Autor: tz
5

Nie udało się piłkarzom rezerw awansować do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Kutnianie musieli uznać wyższość Widzewa II Łódź przegrywając aż 1-5.

Spotkanie wyśmienicie rozpoczęło się dla podopiecznych Jacka Walczaka, którzy od 3. minuty mogli cieszyć się z prowadzenia po strzale Andrzejczaka. Jak głosi jednak polskie przysłowie: "Miłe złego początki" i w dalszej części meczu warunki dyktowali już goście z Łodzi. Widzewiacy doprowadzili do remisu w 20. minucie za sprawą Merecza. Sędzia zawodów uznał bramkę, chociaż ta zdobyta była z ewidentnego spalonego.

Po zmianie stron Widzewiacy kontrolowali już przebieg boiskowych wydarzeń. Łodzianie jeszcze czterokrotnie pokonali goalkeepera rezerw KS i po dziewięćdziesięciu minutach to oni mogli cieszyć się z upragnionego awansu do kolejne rundy OPP.

KS II Kutno – Widzew II Łódź 1-5 (1-1)

1-0 3′ Andrzejczak 

1-1 20′ Merecz

1-2 52′ Malec

1-3 71′ Szcześniak 

1-4 73′ Szcześniak

1-5 84′ Szalski (k)

KS: Zasadziński – Domański (46′ Zielonka), Maryniak, Wójcik, Cieśliński, Wietrzyk (76′ Środecki), Jakubowski (70′ Olczak), Łochyński (60′ Sobota), Kapruziak, Krzymieniewski, Andrzejczak (60′ Stolarczyk)

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Jak mozna przegrac z rezerwami Widzewa , który grał rezerwowym skladem (zawodnicy z juniorskich druzyn). To w meczu o punkty bedzie ile? 10-0 ? 

To było do przewidzenia

jaki zal nedza straszna nie wiem poco wogole graja

Grają bo kochają ten sport dla niektórych to jest pasja czy jakieś hobby każdy daje z siebie w każdym meczu 100 % Jak widać a to ze ty piszesz sobie tutaj ze to jest żal i nędza to po prostu nie przychodź na mecze nikt ci nie każe chłopie

Nie ma co nawet komentować- żal naszych chłopaków.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także