Rejestracja i logowanie

Rezerwy za burtą OPP

Sport 18-09-2019 Autor: tz
5

Nie udało się piłkarzom rezerw awansować do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Kutnianie musieli uznać wyższość Widzewa II Łódź przegrywając aż 1-5.

Spotkanie wyśmienicie rozpoczęło się dla podopiecznych Jacka Walczaka, którzy od 3. minuty mogli cieszyć się z prowadzenia po strzale Andrzejczaka. Jak głosi jednak polskie przysłowie: "Miłe złego początki" i w dalszej części meczu warunki dyktowali już goście z Łodzi. Widzewiacy doprowadzili do remisu w 20. minucie za sprawą Merecza. Sędzia zawodów uznał bramkę, chociaż ta zdobyta była z ewidentnego spalonego.

Po zmianie stron Widzewiacy kontrolowali już przebieg boiskowych wydarzeń. Łodzianie jeszcze czterokrotnie pokonali goalkeepera rezerw KS i po dziewięćdziesięciu minutach to oni mogli cieszyć się z upragnionego awansu do kolejne rundy OPP.

KS II Kutno – Widzew II Łódź 1-5 (1-1)

1-0 3′ Andrzejczak 

1-1 20′ Merecz

1-2 52′ Malec

1-3 71′ Szcześniak 

1-4 73′ Szcześniak

1-5 84′ Szalski (k)

KS: Zasadziński – Domański (46′ Zielonka), Maryniak, Wójcik, Cieśliński, Wietrzyk (76′ Środecki), Jakubowski (70′ Olczak), Łochyński (60′ Sobota), Kapruziak, Krzymieniewski, Andrzejczak (60′ Stolarczyk)

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Jak mozna przegrac z rezerwami Widzewa , który grał rezerwowym skladem (zawodnicy z juniorskich druzyn). To w meczu o punkty bedzie ile? 10-0 ? 

To było do przewidzenia

jaki zal nedza straszna nie wiem poco wogole graja

Grają bo kochają ten sport dla niektórych to jest pasja czy jakieś hobby każdy daje z siebie w każdym meczu 100 % Jak widać a to ze ty piszesz sobie tutaj ze to jest żal i nędza to po prostu nie przychodź na mecze nikt ci nie każe chłopie

Nie ma co nawet komentować- żal naszych chłopaków.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także