Rejestracja i logowanie

Rezerwy za burtą OPP

Sport 18-09-2019 Autor: tz
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (5)
Dodaj komentarz

Jak mozna przegrac z rezerwami Widzewa , który grał rezerwowym skladem (zawodnicy z juniorskich druzyn). To w meczu o punkty bedzie ile? 10-0 ? 

To było do przewidzenia

jaki zal nedza straszna nie wiem poco wogole graja

Grają bo kochają ten sport dla niektórych to jest pasja czy jakieś hobby każdy daje z siebie w każdym meczu 100 % Jak widać a to ze ty piszesz sobie tutaj ze to jest żal i nędza to po prostu nie przychodź na mecze nikt ci nie każe chłopie

Nie ma co nawet komentować- żal naszych chłopaków.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)