Sparingowa porażka seniorów KS-u

Sport 26-06-2020 Autor: tz
3

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Orłem Parzęczew dziś piłkarze z Kutna musieli uznać wyższość rywala. Żółto-niebiescy po zaciętym spotkaniu przegrali z IV-ligową Andrespolią Wiśniowa Góra 3-4.

KS Sand Bus Kutno – Andrespolia Wiśniowa Góra 3-4

Bramki dla KS: Dynel, Szczepański, Ostrowski

KS (I połowa): zawodnik testowany, Sadziński, Gawlik, Kowalczyk, Wielgus, Kacela, zawodnik testowany, Bujalski, Kralkowski, zawodnik testowany, Dynel

KS (II połowa): Sokołowicz, Maryniak, Sobczak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Ostrowski, Dąbrowski, Wodzyński zawodnik testowany, Szczepański, Świątkiewicz.