Rejestracja i logowanie

Spotkanie kierowników i zawodników KAHLPN.

Sport 18-10-2019 Autor: toza, MOSiR Foto: archiwum, poglądowe
34
Spotkanie kierowników i zawodników KAHLPN.

Wczoraj, w sali konferencyjnej MOSiR, odbyło się spotkanie kierowników i zawodników drużyn deklarujących udział w rozgrywkach Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2019/20. Spotkanie rozpoczął dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak, który poinformował zebranych o zasadniczych zmianach w regulaminie XV edycji ligi.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kutnowskiego środowiska piłkarskiego dopuszczamy do gry w lidze, w każdej drużynie, czterech zgłoszonych w rozgrywkach związkowych zawodników. Jednocześnie na parkiecie może występować dwóch zawodników zgłoszonych. Zmiana ta pozwoli zawodnikom kutnowskich drużyn i drużyn z okolic Kutna na doskonalenie swoich umiejętności piłkarskich w przerwie w rozgrywkach związkowych. Nowym punktem w regulaminie jest również możliwość udziału w rozgrywkach drużyn klubowych występujących w B –klasie -  powiedział dyrektor Paweł Ślęzak.

Kierownik ligi Mirosław Krzymiński omówił najważniejsze punkty regulaminu rozgrywek i przypomniał o konieczności posiadania numerów na koszulkach.

Start ligi 17 listopada /niedziela/. Zgłoszenia w terminie do 12.11.2019 r. /wtorek/. Przypominamy, że skuteczne zgłoszenie to takie, przy którym jest wpłata wpisowego – 400 zł. Zgłoszeń  można dokonywać  bezpośrednio w biurze MOSiR ul. Kościuszki 26 do godz. 15.00 /pn – pt/, bądź online na adres info@mosir.kutno.pl. Wpisowe na konto:  Bank BGŻ 85 2030 0045 1110 0000 0239 2050

komentarze (34)
Dodaj komentarz

Po pierwsze Okręgówka i niżej to żaden poziom, żeby zrobili różnicę na hali. Po drugie może będzie więcej drużyn. Natomiast założeniem było liga amatorska ludzi w różnym wieku, którzy bawią się sportem, a teraz rywalizacja z lepiej przygotowanymi uczestnikami "młodszymi" dla tych typowych amatorów raczej na minus.... Tyle lat chyba było walka, że bez zrzeszonych, co tej Ślęzak nagle ?

W OB grał i gra zrzeszony zawodnik ( Kujawsko - Pomorska liga okręgowa ) nawet gdy to było niedozwolone, także jeżeli tego nikt nie dostrzegł to kto teraz dostrzeże ile zapisanych osób zrzeszonych jest w danej drużynie. Kierownictwo czeka duże wyzwanie.

Niby masz rację ale kto tak zrobi każdy piszę A nikt się nie odezwał na zebraniu, to już nie będzie amatorska liga bo niby nasza liga , okregowka i A klasa pogrywaja ale zobaczcie na jakim poziomie 4 liga itp hehehe choć to prawda amatorzy A zwlaszcza starsi zawodnicy dla których było to hobby i radość, zleca na ostatni plan i to nie wporzadku bo ta liga tyle lat była dla nas i dzięki nam budowana

Teraz to będzie poziom wooow

Skoro jest tak dużo osób przeciwko temu pomysłowi , proponuje zrobić protest w trakcie inauguracji ligi 1 jaki i 2 wtedy może zobaczą że nie chcemy zmian . 

W jakiej postaci protest ? Przecież już będzie musztarda po obiedzie. Czemu na spotkaniu nikt się nie odezwał.

Ślęzak robi sobie co chce z ligą którą przez 15 lat tworzyli i tworzą zawodnicy, nic ten śmieszny mosir od siebie nie dodał. Sam bym głosował za zrzeszonymi do A klasy, ale za taką samowolkę (bo OB, Expom i pierdoły z KS poprosili) to 2 metrowy wiadomo co i wiadomo gdzie. Nawet bez głosowania.... nikt tam na zebraniu nie mógł zareagować?

Dla Ciebie Pan Ślęzak

czego wy się boicie? przecież A-klasa i B-klasa to tacy sami amatorzy jak my emoji jedyne do czego mam zastrzeżenia to to że w drużynie może być 4 zrzeszonych a na parkiecie może przebywać 2 kto to będzie przestrzegał? kierownicy ?? wątpię !!! musieliby przy każdej zmianie w drużynach weryfikować ilość zrzeszonych a oni czasem nawet czasu nie potrafią zatrzymać. nie ogarną tego :-))

Brawo Panie prezesie wreszcie naruszył Pan ta zmurszała strukturę. Piłka jest dla piłkarzy a nie dla mazgajów. Bardzo dobra decyzja.

Fajnie tak tylko szczekają Ci z pierwszej ligi, reszta się jakoś nie rzuca.. fakt że mogliby to trochę inaczej zrobić, ograniczyć tylko do B i A klasy, bo w okręgówce to już potrafią pykać. No i myślę że 2-3 max zrzeszonych w drużynie powinno być. Ogólnie sądzę że dla widowiska dobra zmiana, tylko można było to dopracować i tyle. Już tak nie płacicie tutaj bo i tak się zapiszecie i będzieCię grali z usniechami na ptakach. Pozdro! emoji

Na hali 2 zawodników rzeszonych może zrobić różnicę więc nie pisz że to nic, a z ogkregowki i A klasy pogrywaja sporo w stosunku do amatorów to już coś, więc nie wiem o co chodzi na nas amatorach mają budować formę hehe dobre sobie, niech grają ale czy nam amatorom zostanie jakaś satysfakcja gry bo mogę się założyć że zmontuja ekipy i będzie lanie jak ktoś napisał 20:0 , jedna wielka lipa 15 lat graliśmy A teraz narzuca nam się nowe zasady

Przecież to jest tylko podsumowanie kutnowskiego betonu, układy układziki znajomości. Pasuje 3 przy****som z 3 drużyn, to za plecami reszty ekip sobie dogadali.

Widze , ze polowie ludzi nie pasuja zmiany bo boja sie rywalizacji w tej smiesznej 1 lidze. A i B klasa to poziom rowniez amatorski.. Nawet i liga okregowa to poziom amatorski. Co do samych zmian są one specyficzne. Bo po prostu mogli dopuscic po 2-3 max zawodnikow zrzeszonych w druzynie z najnizszych poziomow i to wszystko. Mi osobiscie zmiana pasuje. Nie bedzie juz gwiazdeczek co tylko wymuszaja decyzje na sędziach. Kolejna sprawa liga powinna byc podciągnięta pod zasady typowej halowki i mecze tez inaczej by wyglądały. Chaos lekki jest bo zle jest ta zmiana wprowadzona lecz sam pomysl nie jest zly. I tak polowa druzyn ma w skladzie zawodnikow z ex klubow wiec nie rozumiem w czym w ludzie robicie problem. Zobaczymy ile ta zmiana wniesie i czy byla dobra.

W takim razie stworzcie oddzielna lige do B i A klasy i nikt nie będzie robił problemu. Skoro tyle osob jest chętnych to nie będziecie mieli problemu aby stworzyć odpowiednią liczbe ekip na ligę.

Ja tez popieram te zmiany a komu nie pasuje niech siedzi w domu i pierdzi w kanapę

Badzo dobra decyzja, juz dawno tak powinno byc. Chłopaki ledwo co kopie piłke w a-klasie czy w okregowce i zima nie mogą pograc w kutnowskiej lidze. Nie wiem czemu nikt sie nie odezwał na zebraniu, widac wiekszość popiera decyzje.

Dlaczego Pan Ślęzak miesza się i dyktuje warunki? Powinni decydować sami gracze, którzy przez tyle lat tworzyli lige.

Wszystkie drużyny powinny podjąć wspólnie decyzję teraz solidarnie żeby nie grał żaden zawodnik zrzeszony. Wszystko jest w naszych rękach panowie i sami to możemy ustalić w 1lidze. Co wy na to?

To jest żart chyba, chcecie podnieść poziom amatorów hehe najpier podnieście poziom zawodowych graczy, o wiele mniejsze miasta maja swoje kluby w wyższych klasach rozgrywek, a naszą ligę AMATORÓW zostawcie my gramy dla siebie

Zobacz tyle lat gdzie taki Pani Ślęzak i jego koledzy mieli dużo do powiedzenia lub zarządzali w MKSie i MOSIR i co ? Odpowiedź nic. Widziałeś jakiegoś wychowanka z Kutna gdzieś w 1 lub 2 lidze? Nawet teraz KS w 5 lidze wiejskiej orkany Buczek itd gra ludźmi posciaganymi z zewnątrz. Po wsiach dostają lanie to chociaż teraz będą błyszczeć na hali i ogrywać dziadków 20:0.

Slęzak do wymiany czas odejść

Z calym szacunkiem dla Pana prezesa ale to najgorsza decyzja w calej historii tych rozgrywek to poczatek konca sportu amatorskiego w kutnie lzy cisna sie na oczy

w kutnie lzy cisna sie na oczy

Te zmiany to początek końca kutnowskiej ligi halowej emoji

czemu ma zniknąć nazwa amatorska liga to dopiero będzie amatorska , zobaczą zawodowcy jak grają amatorzy.

To złe zmiany.

Drużyny nie chciały takich zmian tylko Pan Panie Pawle ich chciał i grupa Pana lizusów. Drużyny wyraźnie w tamtym roku powiedziały na zebraniu co o tym myślą mimo Pana usilnych prób przeforsowania zmian już rok temu. Zmiany oczywiście na duży minus. Tylko żeby wstydu nie było że chlopaki z ks, i innych nie dostawali lania od tych z hali. Oby tak było. Z wyrazami szacunku

Zgadzam się z wypowiedzią freda, jeśli chcą grać to zróbcie im ligę, a my bawimy się jak sama nazwa wskazuję amatorsko, no może w B klasie szału nie ma ale A klasa już pogrywa, więc znów będą wyniki np 15:2 i zero satysfakcij dla amatorów A niby gracze będą sobie morale poprawiaćemoji pozatym dziękujemy że postawiono nas przed faktem dokonanym

Jeśli z nazwy ligi miałby zniknąć wyraz Amatorska to wypadałoby wprowadzić też profesjonalne zasady futsalowe np. trzymanie przez bramkarza piłki nie dłużej niż 4 sekundy czy przedłużone rzuty karne. emoji

Bedzie tylko chaos z zawodnikamu zrzeszonymi zeby pilnowac ilu jest na parkiecie takich zawodnikow ,Zmiana na duzy minus.Powinna byc dodatkowa liga dla zespołow i zawodników zerzeszonych.

Zmiany to chyba żart.

Moim zdaniem zmiana na minus, z nazwy powinien zniknąć wyraz amatorska.

1.Czy zgłaszające się drużyny z B klasy zaczynają od II i ewentualnie(przy dużej ilości zgłaszających się nowych drużyn) III ligi? 2.Rozumiem,że jest też zgoda na zawodników z IV i wyższych lig? 3.Z nazwy ligi zniknie wyraz AMATORSKA ?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także