Rejestracja i logowanie

Strykowianie bez szans w starciu z KS-em

Sport 21-09-2019 Autor: tz
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (4)
Dodaj komentarz

Brawo KS KUTNO za ostatnie wyniki i chyba najwyższy czas aby Miasto Kutno zaczęło tak samo pomagać piłce jak pomaga KOSZYKÓWCE, a awans do III ligi stanie się realny a wtedy do Kutna znów zaczną przyjeżdżać lepsze sportowo drużyny

Brawo trenerze Dominiku oraz wielkie podziękowania dla całego zespołu za kolejne piękne piłkarskie widowisko sportowe w Kutnie. Podziękowanie również dla kibiców za doping jaki dało się słyszeć z trybun w czasie meczu. Najwyższy czas aby sponsorzy zauważyli, że pomoc w budowaniu Naszej drużyny piłkarskie to dobra inwestycja w reklamę własnej firmy

Co z Dynelem

Koncertowa gra KS-u Kutno. Ale faul zawodnika Zjednoczonych Stryków w doliczonym czasie gry na Dynelu zepsuł to widowisko. Wejście wyprostowaną nogą zasługiwało na czerwoną kartkę.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)