Rejestracja i logowanie

W KAHLPN bez zmian. Drużyny mówią „nie” zrzeszonym zawodnikom

Sport 30-10-2018 Autor: toza
15
W KAHLPN bez zmian. Drużyny mówią „nie” zrzeszonym zawodnikom

Wczoraj w sali konferencyjnej MOSiR odbyło się spotkanie organizacyjne przedstawicieli poszczególnych zespołów Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Spotkanie rozpoczął dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak, który wspólnie z kierownikami ligi Zbigniewem Baranem i Mirosławem Krzymińskim  zaproponowali aby przedyskutować ewentualny udział w lidze  zawodników z zrzeszonych w klubach sportowych od A-klasy w dół.

Wobec braku aprobaty, skupiono się w dyskusji na zawodnikach tylko B-klasy. Po długiej dyskusji, propozycja spotkała się z negatywnym przyjęciem i w głosowaniu jawnym ją odrzucono. Na dzień wczorajszy akces gry w lidze zgłosiło 19 zespołów.

Zgłoszenia (przypominamy, że skuteczne zgłoszenie to takie przy którym jest wpłata wpisowego – 350 zł) drużyn można dokonywać  bezpośrednio w biurze MOSiR ul. Kościuszki 26, bądź online na adres info@mosir.kutno.pl, zaś wpisowe na konto:  Bank BGŻ 85 2030 0045 1110 0000 0239 2050 w terminie do 14.11.2018r. (środa). Start ligi 18 listopada (niedziela).

- Szkoda, że uczestnicy KAHLPN tak rygorystycznie podeszli do propozycji udziału zawodników z zrzeszonych, najpierw w A-klasie, a później w  klasie B. Z całym szacunkiem dla graczy B- klasy, ale są takimi samymi amatorami jak pozostali uczestnicy ligi, także wszyscy mieliby równe szanse, a zysk byłby taki, że udział w rozgrywkach wzięło by więcej drużyn. No cóż, taka była wola uczestników, może w przyszłym roku uda się coś zmienić – powiedział Paweł Ślęzak

Zgłoszenie KAHLPN

Oświadczenie dla nieletnich

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Zawodowcy w a klasie i w b klasie grają? Gdzie?

A dlaczego ma być na ,,Tak". Ligowcy nie mogą zrobić zimowej ligi piłki halowej ? Sama nazwa wskazuje amatorska halowa - to kto ma grać zawodnik który trenuje 2,3 razy na tydzień i nauczony jest brutalnego zachowania na boisku wślizgi wchodzenie bark w bark , piłka może przejść zawodnik nie. I tak ta liga zrobiła się bardzo nerwowa i siłowa.

jest tyle firm i nie mozna poszukać sponsorów zeby jakies nagrody były a nie od tylu lat tylko dyplomy, medale i puchary. Troch to dziwne. moze kiedyś to się zmieni.

Media media media!!!!!Zróbcie show z tej ligi niech wiedzą ludzie że takie coś istnieje.I oprawa nie na sztukę jak co roku!!!!

Panowie glosuja na "nie" bo przeciez co roku wygrac musi ktos z tych samych druzyn. Boja sie rywalizacji a wiedza ze nawet i na poziomie a i b klasy znalezli by sie zawodnicy co pokazali by pseudo grajką , ze ta liga powinna sie rozwijac a nie stac w miejscu. Robi sie to nudne.

Nudne to jest Twoje bieganie na boiskach B -klasy ;D

Ogólnie organizacja jest bardzo ale to bardzo słaba, niby już 15 lat ale przez te 15 lat nic się nie zmieniło jak coś to tylko na gorsze.

Niech liga i przedstawiciele drużyn trochę też idą na rękę innym a nie ze wszystkim są na NIE. Z tego co widać większość drużyn interesuje wygrana za wszelką cenę

Jedna liga to fajny pomysł.

Popieram temat zrobienia jednej ligi albo mecz i rewanż w innym wypadku liga tak samo szybko jak się zacznie tak się skończy . Niech miasto uczyni jakieś kroki w końcu do wypromowania tej ligi w mediach , a pomysł z Panem Papiewskim tez jest mega gdyby np co tydzień dwa najciekawiej zapowiadające się mecze komentował ten jegomość

No i bardzo dobrze zagłosowali, to amatorska liga. A zawodowcy jak nie mają co robić w zimę to niech sobie halę wynajmą.

Najfajniejsze były pierwsze edycje, a najlepsza oprawa podczas pierwszej. Cóż to był za finał Galacticos- AZS 1:0. Zawodnicy byli wyczytywani przez Pana Jurka Papiewskiego i wychodzili bocznymi drzwiami w hali SP nr 1, piękne to były czasy. Pozdrowienia dla zawodników obydwu drużyn. Teraz jest brak tych drużyn oraz Startera, Protektora, Wensu, Sami Swoi, Mosir Kutno, Referres. To były bardzo fajne czasy i atmosfera była super. Teraz to już nie to samo.

Gdzie są wnioski do pobrania i papiery

Albo mecz i rewanż,albo bez podziału na ligi!!!!!Znowu w lutym się zakończy liga.Skoro jesteśmy amatorami to grajmy choćby do kwietnia.Liga będzie ciekawsza. Co roku słabszy poziom.Wiecej w mediach.Mamy ich tyle że warto by aby trochę się wysilic

Z roku na rok coraz niższy poziom. Bez formuły open nie widzę możliwości podniesienia poziomu. Takie jest moje zdanie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także