Rejestracja i logowanie

W sobotę ostatni sparing KS-u

Sport 06-03-2020 Autor: tz
0
W sobotę ostatni sparing KS-u

Przygotowania do inauguracji rundy wiosennej dobiegają końca. W ostatnim przedsezonowym sparingu kutnianie zmierzą się na własnym obiekcie z Orłem Parzęczew.

Spotkanie rozegrane już jutro (sobota, 7 marca) na bocznym boisku stadionu przy ulicy Kościuszki, a pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 10. WSTĘP WOLNY
 
Przypomnijmy, że przed tygodniem kutnianie zremisowali 4-4 z rezerwami ekstraklasowej Wisły Płock.
 
Jutrzejszy rywal KS-u na co dzień występuje w łódzkiej okręgówce, w której z dorobkiem 23 punktów sklasyfikowany jest na 8. miejscu w tabeli.
komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także