Rejestracja i logowanie

Zadecydowała końcówka. Łukasz Mitek pogrążył KS

Sport 25-09-2019 Autor: tz
5
Zadecydowała końcówka. Łukasz Mitek pogrążył KS

W ramach 9. kolejki IV ligi łódzkiej kutnianie udali się do Sieradza, gdzie zmierzyli się z miejscową Wartą. Losy spotkania rozstrzygnęły się w końcówce spotkania, po zakończeniu której z kompletu punktów mogli cieszyć się gospodarze wygrywając 3-1. Jedyną bramkę dla KS-u zapisał na swoim koncie Igor Świątkiewicz.

Warta Sieradz - KS Sand Bus Kutno 3-1 (0-0)

0-1 70' Świątkiewicz

1-1 81' Nawrocki

2-1 85' Mitek

3-1 90' +3 Mitek

KS: Sokołowicz - Sobczak, Gawlik, Perizhok (71' Bartos), Dąbrowski (63' Świątkiewicz), Dynel, Wielgus, Adamczyk (76' Padzik), Gałązka, Ostrowski (46' Górczyński), Kralkowski.

- Trzeba przyznać obiektywnie, że Warta była tego dnia zespołem lepszym i lepiej zorganizowanym. Prowadziliśmy 1-0 i staraliśmy się utrzymać ten wynik do końca. Niestety się nie udało - podsumował spotkanie trener Paweł Klekowicki.

 

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Czy to nie jest ten Nawrocki z Warty, co u nas grzał ławę i ciągał ogony.

Nagroda Foresta Gumpa idzie do drużyny KS która wciągu 10 minut ( ostatnich minut meczu ) pozwala sobie wbić trzy ( TRZY ) bramy przy prowadzeniu 1:0 .

W Całym meczu stworzyliśmy 2 sytuacje, strzał Krala i bramka Świątkiewicza, Nasza taktyka to wybijanie piłki na pałe byle dalej, Na szczęście Warta przycisnęła dopiero po stracie bramki bo na 3;1 by się nie skończyło.... W sobotę sobie odbijemy

Słaby mecz w naszym wykonaniu.tracimy w ciągu 10 minut 3 bramki.

Łysy-nie usprawiedliwiaj się.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także