Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Fatalne wejście w sezon. Lwy przegrywają z GKS Tychy

Sport 07-10-2018 Autor: toza Foto: ez
9

Druga kolejka i druga porażka. Dziś koszykarze Polfarmexu Kutno podejmowali na własnej hali drużynę GKS Tychy. Starcie zakończyło się wynikiem 61:75.

Polfarmex Kutno – GKS Tychy 61:75 (16:14, 17:21, 17:22, 11:18)

Polfarmex Kutno: Marek 12, Wieczorek 12, Majewski 10, Nowicki 9, Czyżnielewski 8, Gospodarek 6, Sobczak 4, Matyszkiewicz 0, Obarek 0, Pawlak 0, Żmudzki 0.

GKS: Jankowski 18, Maj 15, Zmarlak 12, Hałas 9, Szymczak 9, Wieloch 9, Majka 3, Bogdanowicz 0, Fenrych 0, Taisner 0, Woźniak 0.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Panowie trenerzy na treningach rzuty rzuty i jeszcze raz rzuty rzuty bo wygląda to żałośnie i przestańcie kreować grę na obwód bo efekty są mizerne

1 TRENER STRUGA Z SIEBIE ,,BUFONA,,,PRZED MECZEM CHODZI JAK PAW I ĆMI TONY PAPIEROCHÓW.CAŁA TAJEMNICA TKWI W TYM ,ŻE DYM PRZYĆMIEWA MU TO CO INNI NAZYWAJĄ MÓZGIEM, ZAWĘŻAJAC JEGO POLE WIDZENIA.2 TRENER POWINIEN ZMIENIĆ OKULARY ,BO OKAZUJE SIĘ ,ŻE W TYCH NIEWIELE WIDZI.BIERZCIE SIĘ K...A DO ROBOTY BO JEDZIECIE PO RÓWNI POCHYŁEJ DO 2 LIGI.

Do Stary Kibic - popieram Pawlak to faktycznie powinien trochę posiedzieć na ławie i zasluzyc na granie biega 15 min i nic

tak bedzie jak nadal trenerem bedzie ten pijaczek lub jego astystent gamon skonczony i tyle

Mecz w ataku dno. W obronie jak cię mogę. Pocieszam sie, że jak nie trafili przynajmniej z 10 razy spod samego kosza to był to kiepski dzień a nie norma bo przestrzelic tyle sytuacji co mecz to chyba raczej nie mozna. Czyli może będzie lepiej. Pawlak i ten młody to powinni jeszcze troche posiedzieć na ławie.

Nie chce wymieniać z nazwiskiem ale niektórzy bez pomysłu na gre zespolowa tylko biegają i do tego głowa wysoko w chmurach

Skuteczność! Powinni mieć najniższą krajową w kontraktach i premię od zwycięstwa to dopiero by gryźli parkiet!!!

Nie ma zbiórek nie ma szybkiego ataku ,a na pozycyjny chłopaki maja słabe warunki fizyczne.

Eeee Panie nie obrażaj, jak Marek był na boisku, każda piłka jego na zbiórce !!! Duży pozytyw dnia wczorajszego, brawa również za Majewskiego za walkę . A co z Obarkiem ? Dobre granie w meczach przed sezonem , za teraz ława ? Szkoda, że to tylko tyle , a pozostali ?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także