Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kicboxerzy na międzynarodowym turnieju. "Pokazali duże umiejętności"

Sport 12-11-2019 Autor: toza, nadesłane Foto: nadesłane
3

W dniach 09-10.11.2019r. w Szczecinie odbyły się międzynarodowe zawody Polish Fighter Cup Kickboxing. W  turnieju udział wzięli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno. W wyniku rywalizacji zawodnicy zajęli:

  • Karolina Grabowska, juniorka w kat. wagowej - 55 kg. V miejsce,
  • Lidia Warszawska, juniorka w kat. wagowej - 60 kg. V miejsce,
  • Kacper Kosiński, kadet starszy w kat. wagowej + 69 kg. VII miejsce,
  • Kacper Wojtasiak, kadet starszy w kat. wagowej + 69 kg. VIII miejsce,
  • Adrian Dolatowski, kadet starszy w kat. wagowej + 69 kg. IX miejsce,
  • Michał Miziołek, kadet starszy w kat. wagowej - 69 kg. VII miejsce,
  • Jakub Krupski, kadet starszy w kat. wagowej - 63 kg. VII miejsce,
  • Szymon Olczak,  kadet młodszy w kat. wagowej  - 46 kg. VIII miejsce.

Dla większości zawodników był to pierwszy start na tak prestiżowym turnieju. Mimo braku medali kutnowscy młodzi wojownicy zaprezentowali się dobrze, wykazując spore - jak na tak krótki staż treningowy - umiejętności.

- Wyciągamy wnioski do dalszej pracy, trenujemy i przygotowujemy się do dalszych zawodów - powiedział trener Aleksander Grabowski

- Bardzo dziękujemy za wparcie finansowe Urzędowi Miasta Kutno, dzięki czemu mogliśmy wziąć udział w zawodach - dodał trener Mariusz Konwerski.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Super chłopcy i dziewczęta

Brawo Zawodnicy, brawo, trenerzy ????????????

Super Alex Kutno w to trzeba inwestować to nie rozłoży się jak koszykówka????❤️

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także