Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kutnowskie softballistki na obozie treningowym

Sport 13-06-2019 Autor: ez./SKS Foto: nadesłane
3

Zawodniczki Softballowego Klubu Sportowego odwiedziły obiekty Małej Ligi w Kutnie ostatni raz przed wakacjami. I tym razem pogoda dopisała i mogły one zrealizować plan obozu w 100 proc. 

Oprócz treningów na boiskach zawodniczki wybrały się do pobliskiego Aquaparku. Sobotni popołudniowy trening to prawie dwie godziny zabawy w wodzie. Teraz nadeszła chwila odpoczynku na zasłużonych wakacjach, a na początku września dziewczęta wracają do przygotowań do Mistrzostw Polski juniorek młodszych. Zawody odbędą się 28-29 września w Miejskiej Górce (koło Rawicza).

- Wakacje to czas leniuchowania w softballu ale treningi będą się odbywać regularnie w każdą środę o godz. 16.30 na hali GCKSiR w Krośniewicach oraz w piątek o godz. 16.00 na boisku koło budynku dawnej Szkoły Podstawowej na ul. Poznańskiej. Jest to bardzo dobry czas aby zacząć swoją przygodę z softballem. Zapraszamy na treningi nowe zawodniczki w wieku od 8 lat. Kontakt do trenera 697-602-246 - zachęcają.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

wro123 a ty co potrafisz???? aaaa hejt i troling level expert. siedź dalej przed monitorkiem i odreagowuj swoje niepowodzenia życiowe bo w realu byś do Pani trener słowa nie wydusił internetowy anonimowy napinaczu!!!

Dzieci z Krośniewic.. Brawo dla pani trener, jak można uczyć małe dzieci jak samemu się nic nie potrafi????!!! hahahaha

Krośniewickie softballistki

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także