Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Szampańska zabawa w wodzie, czyli sylwester w Aquaparku

Sport 02-01-2019 Autor: ez.
3

220 osób przywitało nowy 2019 rok na basenach Aquaparku w Kutnie. W imprezie uczestniczyły całe rodziny, osoby starze jak i młodzież czy dzieci. O godzinie 20:00 wszystkich gości serdecznie powitał Paweł Ślęzak - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie życząc wszystkim szampańskiej i jednocześnie bezpieczniej zabawy.


Najmłodszym uczestnikiem tegorocznego sylwestra był ośmiomiesięczny chłopczyk, który nie zmrużając oka, wyśmienicie bawił się przez całą imprezę.

Pląsy w wodzie, węże w wodzie i na zewnątrz, wywijasy na plaży, radosna zabawa - tak można podsumować ten wieczór. Do taktu przygrywał DJ Bajda, który czarował wszystkich wyjątkowymi kompozycjami muzycznymi i bajkowym oświetleniem.

- Nasi pracownicy przeprowadzili kilka konkursów z nagrodami cieszącymi się ogromnym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych uczestników. O nasze podniebienia zadbał bar „Hanuś”, który przygotował bardzo smaczne posiłki. Jak tradycja nakazuje, o godzinie 12:00 powitaliśmy nowy 2019 rok. Złożyliśmy sobie najserdeczniejsze życzenia z kieliszkiem szampana w ręku, a potem zatopiliśmy widelce w pysznym torcie - informują organizatorzy.

Beztroska zabawa trwała jeszcze chwilę, by o godzinie 1:00 udać się do domów na zasłużony odpoczynek, a pewnie niektórzy na dalsze noworoczne przygody.  

- Bardzo dziękujemy naszym gościom, że wybrali Aquapark Kutno na miejsce powitania Nowego Roku przekonując nas, że ten nasz niekonwencjonalny pomysł sylwestra w wodzie, przez cały czas od siedmiu lat znajduje zwolenników. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego w nowym 2019-tym roku” – powiedział Paweł Ślęzak.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Wreszcie ktoś napisał prawde,może gość sie obudzi albo go zmienią.

A ja chce dodać troche ,,smuty" do naszego pieknego basenu.Od dłuzszego czasu widze ze pan kierownik nie ogarnia obiektu od strony technicznej.B.złe jest to ze powoduje to straty ekonomiczne ,niezadowolenie i wściekłość użytkowników a co może jeszcze gorsze to niepotrzebny wzrost zanieczyszczenia wody basenowej. Pewnie pan kierownik nie wie o co chodzi...no to moze pasowało by poprostu skozystac z obiektu o który sie niby dba i na własnej skórze zobaczyc jak jest,bo czy jest normalne ze od kilku miesiecy woda lecąca z pryszniców jest albo bardzo gorąca albo tak lodowata ze nie da sie umyc wiec wchodzic trzeba na basen bez umycia gdyz po prostu umyc sie nie da...chyba ze poczekamy wiele minut az wrzatek zleci i przez chwile da sie umyć,przez chwile gdyz teraz b.lecała lodowata wiec znowu trzeba wode marnować i tak od kilku miesiecy....To co sie dzieje to nie jest awarja,to jest ,,dziadostwo" nadzoru i fachowca który za to odpowiada. jeśli pan,,władca " tego nie ogarnia to moż pora zmienic ,,władce" Szlak mie trafia jak widze ze Najfajniejszy obiekt sportowy w kutnie jest tak żle technicznie obsługiwany nie z braku pieniedzy ale braku właściwego nadzoru i może wiedzy technicznej. Przypomne jeszcze drzwi od sauny zostały potłuczone gdyż ,przez dobre pól roku nie było reakcji na to ze zamek zapatkowy zacinał sie coraz bardziej wiec wreszcie tak sie za blokował ze aby z sałny wyjść ktos musiał po prostu te dzwi wyłamać.....i.t.d i.t.p. Nasz basen nie jest napewno dochodowy,wiec podatnik musi do niego dopłacać,ale można dopłacac miej jeśli p.kierownik b.ogarnia to co powinien.

Popić, pojeść i do wody się zbiorowo ............. filtry przerąbią mocz!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także