Rejestracja i logowanie

Remis kutnowskiej „Stali” w przedostatnim spotkaniu rundy zasadniczej „Extraligi”

Baseball 22-05-2017 Autor: adm/Stal Kutno Foto: Stal Kutno
0

W dniu wczorajszym na Centrum Małej Ligi baseballu, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Barons” Wrocław.   Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna (8 : 2). Zawodnicy  z Kutna  pewnie wygrali to spotkanie zapisując na swoim koncie 7 wygraną z rzędu. Bardzo dobrze spisał się w tym meczu miotacz kutnowskiej drużyny Gracjan Bielecki, który na górce miotacza pojawił się od 3 zmiany meczu (wynik 3 : 2) i nie opuścił już jej do końca spotkania. Gra w obronie też wyglądała wzorowo, dzięki temu goście nie odnotowali już ani jednego obiegi.

W drugim meczu to zawodnicy z Wrocławia przystąpili do ataku i już po 3 inningu prowadzili (5 : 0). Drużyna z Kutna przez całe spotkanie próbowała zbliżyć się do ekipy „Baronsów”, ale dało to tylko zyskanie 2 obiegów. .

Spotkanie zakończyło się wynikiem ( 10 : 2 ) dla „Barons” Wrocław. Słaba gra   w obronie drużyny kutnowskiej „Stali”pozwoliła gościom na zakończenie meczu z takim stanem obiegów i tym samym przerwali oni passę 7 wygranych z rzędu ekipy z Kutna. Mimo  to baseballiści „Stali” Kutno zajmują 1 miesce w tabeli Extraligi baseballu sezonu 2017.

W następną niedziele ekipa z Kutna udaje się do Osielska gdzie rozegra kolejne  2 spotkania z drużyną „ Centaury” Warszawa. Życzymy powodzenia !

W dzisiejszych meczach „ Stalowców ” reprezentowali : Mariusz Grzanowski, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Michał Wasiak, Serafin Mateusz, Paweł Agacki, Maciej Wróblewski, Łukasz Domżał, Sobczyk Łukasz, Damian Tuzikowski  i Mateusz Nowicki.

Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski, asystentem trenera Andrzej Pietrzak, a kierownikiem zespołu Rafał Gajdziński.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także