Rejestracja i logowanie

Remis kutnowskiej „Stali” w przedostatnim spotkaniu rundy zasadniczej „Extraligi”

Baseball 22-05-2017 Autor: adm/Stal Kutno Foto: Stal Kutno
0

W dniu wczorajszym na Centrum Małej Ligi baseballu, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Barons” Wrocław.   Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dla drużyny z Kutna (8 : 2). Zawodnicy  z Kutna  pewnie wygrali to spotkanie zapisując na swoim koncie 7 wygraną z rzędu. Bardzo dobrze spisał się w tym meczu miotacz kutnowskiej drużyny Gracjan Bielecki, który na górce miotacza pojawił się od 3 zmiany meczu (wynik 3 : 2) i nie opuścił już jej do końca spotkania. Gra w obronie też wyglądała wzorowo, dzięki temu goście nie odnotowali już ani jednego obiegi.

W drugim meczu to zawodnicy z Wrocławia przystąpili do ataku i już po 3 inningu prowadzili (5 : 0). Drużyna z Kutna przez całe spotkanie próbowała zbliżyć się do ekipy „Baronsów”, ale dało to tylko zyskanie 2 obiegów. .

Spotkanie zakończyło się wynikiem ( 10 : 2 ) dla „Barons” Wrocław. Słaba gra   w obronie drużyny kutnowskiej „Stali”pozwoliła gościom na zakończenie meczu z takim stanem obiegów i tym samym przerwali oni passę 7 wygranych z rzędu ekipy z Kutna. Mimo  to baseballiści „Stali” Kutno zajmują 1 miesce w tabeli Extraligi baseballu sezonu 2017.

W następną niedziele ekipa z Kutna udaje się do Osielska gdzie rozegra kolejne  2 spotkania z drużyną „ Centaury” Warszawa. Życzymy powodzenia !

W dzisiejszych meczach „ Stalowców ” reprezentowali : Mariusz Grzanowski, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Gracjan Bielecki, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Michał Wasiak, Serafin Mateusz, Paweł Agacki, Maciej Wróblewski, Łukasz Domżał, Sobczyk Łukasz, Damian Tuzikowski  i Mateusz Nowicki.

Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski, asystentem trenera Andrzej Pietrzak, a kierownikiem zespołu Rafał Gajdziński.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także