Rejestracja i logowanie

Stal z brązowym medalem

Baseball 14-10-2017 Autor: tz
4

Czterech spotkań potrzebowali baseballiści Stali BiS Kutno aby rozstrzygnąć na swoją korzyść losy rywalizacji o brązowy medal rozgrywek Ekstraligi. W dzisiejszym meczu Lwy nie dały większych szans ekipie Barons Wrocław, wygrywając 8-1 i kończąc tym samym zmagania best of five wynikiem 3-1 dla Stali.

Stal Kutno - Barons Wrocław 8-1
Stan rywalizacji best of five: 3-1 dla Stali

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Gratulacje dla Drużyny za brązowy medal !!! . Tak naprawdę brakło w tym sezonie trochę szczęścia aby zagrać w finale ligi. Jesteśmy jedyną drużyną, która gra w polskim składzie - brawo za to, że odbudowano drużynę, którą stać na wiele, do tego jeszcze pechowe 4 kontuzje miotaczy, ale i tak daliśmy radę. Życzę powodzenia w następnym sezonie !!! Zapowiada się ciekawie i jeśli miotacze wrócą do zdrowia będzie duża szansa na tytuł !!! Gratulacje za rozsądek i nie forsowanie na siłę zawodników, którzy nie byli jeszcze gotowi do gry w tym roku. Mistrzostwo Polski U-23 to fajna sprawa dla chłopaków . a wcale nie było tak łatwo je zdobyć, pomimo dobrych wyników. Gra o III miejsce i brązowy medal wyglądała bardzo dobrze. Pozdrawiam . Kibic wierny.

Gościu te kontuzje to właśnie przez forsowanie zawodników na meczach, a zerowe przygotowanie w zimie i mierne treningi. U-23 Trzy drużyny z czego Warszawska to zbieranina, jedynie słabe Osielsko postawiło sie trochę, w Kutnie grali zawodnicy którzy trzymali po raz pierwszy piłke w ręku od kilku lat ...więc poziom mizerny! Jak tam reszta kategorii wiekowych jakie sukcesy?? Brąz to porażka o zawodnicy dobrze o tym wiedzą, a Wrocław nie bójmy sie mówić tego głośno odpuścił ostatnie trzy mecze... Teraz powinien nastąpić czas audytów i sprawozdań oraz rozliczeń...tylko nie przez kolege Pawełka emoji

Panie Prezesie SUKCES! W tak słabej lidze na 6 zespołów w połowie stawki z budżetem większym niż pozostałe 5 zespołów razem wzięte. Myślę, że jakiś order za zasługi trzeba wręczyć ...może z kartofla?? Mam nadzieję, że z Miasta przyjdzie teraz CZAS ROZLICZEŃ i nie tylko "sukcesów" ale i (braku) startów no i oczywiście wykozystanych środków przekazanych przez Miasto.

Serdeczne gratulację, wiem jak ciężko zmotywować się w grze o brązowy medal gdy w planach było złoto. Dziękuję za gre do końca.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także