Czwarta kwarta okazała się decydująca

Koszykówka 25-11-2017 Autor: tz/ fot. bn
15

Po ubiegłotygodniowej porażce w Poznaniu, również i tym razem los nie był łaskawy dla kutnowskiej drużyny. Podopieczni Jarosława Krysiewicza zanotowali drugą porażkę z rzędu, przegrywając na własnym parkiecie z SKK Siedlce 65-67. O zwycięstwie przyjezdnych zadecydowała czwarta kwarta, wygrana przez siedlczan 24-8. Najskuteczniejszym zawodnikiem Lwów został Dawid Adamczewski, który zapisał na swoim koncie 14 oczek.

Polfarmex Kutno – SKK Siedlce 65-67 (22-17, 17-12, 18-14, 8-24)

Polfarmex: Adamczewski 14, Janiak 12, Wojdyła 11, Zębski 9, Kobus 6, Marek 5, Pawlak 4, Szwed 2, Sobczak 2, Tradecki 0, Antczak 0;
SKK: Król 22, Wróbel 17, Sobiło 13, Nędzi 9, Czosnowski 2, Weres 2, Lewandowski 1, Rajewicz 1, Obarek 0, Mgała 0.

komentarze (15)

Wstyd !!!!!!! to było wygrane

Szkoda szkoda szkoda a tak liczyłem na wygrany mecz. Panowie trenerzy chyba się wypaliliscie i będzie z korzyścią dla was i dla nas jeśli zajmiecie miejsca na widowni. Natomiast chłopaki, daliście ciała myślę, że się pozbieracie, jeszcze w Was wierzę

sobczak to as niech trenuje wszystkie dyscypliny bierki szachy ale na sale nie wpuszczac kaleczy taka piekna dyscypline jak kosz o reszcie niema co pisac wstyd pozimtej ligi zenujacy kiedys taka druzyna jak sks kasprowicz wygrala by z tymi patalachami 20stoma

Nie ma Szabli i nie kto kierowac drużyna

Mecz spokojnie do wygrania, festiwal strat i niecelnych rzutów po obu stronach. Dobrze, może tu trener dał ciała, może było to kilka gorszych minut w wykonaniu naszych, ale jednego nie mogę przeboleć - mamy wielkiego chłopa, Marka, który nie potrafi rzucić kosza pod tablicą gdzie ma dwóch graczy ktorzy mu sięgają góra do szyi, który biega jak paralityk, nie ma rzutu i przegrywa górne piłki. I druga sprawa - rozgrywający - to co wyprawia Sobczak to woła o pomstę do nieba, zresztą Tradecki niewiele lepszy. Tych których wymieniłem to są gracze na 2 ligę, a może i tam nie byliby by wybijającymi się zawodnikami. Pamiętacie Kulona, Jakubczyka czy Bręka? Takich dwóch potrzebujemy na rozgrywkę, do tego jednego, nawet pokroju Zębskiego za Marka i rozwalamy tą ligę. Mówcie co chcecie, ale ta liga wcale nie jest aż taka mocna.

Pełna zgoda. Ale z tego co wiem to w tym sezonie na lepsze jedynki nie było nas stać. Nawet jeden rozgrywający na wyższym poziomie pozwoliłby nam powalczyć o wyższe cele. Natomiast w tym składzie chodzi tylko o to by zająć miejsce w pierwsze dziesiątce. Daj Boże w ósemce. Mecz został przegrany wyjątkowo frajersko ale co do aktualnego stanu zwycięstw do porażek to bałem się przed sezonem, że będzie jeszcze gorzej. Mysle, że po fatalnym zeszłym sezonie trzeba czasu żeby to wszystko odbudować i ewentualnie być w czubie I ligi lub powalczyć jeszcze raz o ekstraklasę. A teraz? No, cóż. Błedy wytykać ale jednocześnie kibicować i wspierać.

rozwalamy tą ligę i co masz $ na ekstraklasę bo wydaje mi się i z całym szacunkiem nas na to nie stać pod względem finansowym i chyba zaplecza .... dlaczego my zawsze wieszamy psy na innych, ludzie przegrali to przegrali, zdarza się a pisanie i obrażanie ludzi to nie jest forma wsparcia czy próba poprawy sytuacji. To nie jest łatwy kawałek chleba i ktoś kto nawet amatorsko uprawiał sport, że czasem nie idzie nie wychodzi popełnia się głupie błędy to zawsze towarzyszy sportowcom trzeba być wsparciem a nie ciężarem.

Nic się nie stało...

Nierozumiem panie trenerze jednego dlaczego pod koniec czwartej kwarty nie Tradecki rozgrywal tylko Sobczak We wczesniejszych fragmentach meczu byl od niego lepszy. Na minute 20 trzabylo wziasc czas i nieoddac wygranej. Fragmentach

zawsze w sezonie zdarza sie mecz-tragedia i ten właśnie taki był. ...zabrakło drugiego trenera...niestety ....pierwszy sobie nie radzi fatalne decyzje i efekt jest.... mam nadzieje ze to był ten najgorszy mecz...trzymajcie sie chłopaki. ..musi być dobrze....

Do tej pory w tym sezonie nie pisałem, ale dziś napiszę - WSTYDU NIE MACIE !!!