Rejestracja i logowanie

Dawid Adamczewski opuszcza szeregi Polfarmex’u Kutno

Koszykówka 03-01-2018 Autor: tz
5
Dawid Adamczewski opuszcza szeregi Polfarmex’u Kutno

Niniejszym informujemy, iż na prośbę zawodnika klub KKS PRO BASKET KUTNO S.A. rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Dawidem Adamczewskim. Sytuacja ta związana jest ze sprawami rodzinnymi Dawida, dlatego Klub zdecydował się przystać na powyższą prośbę.

KKS PRO BASKET KUTNO S.A.  dziękuje Dawidowi za czas spędzony w Kutnie oraz życzy mu dalszych sukcesów w karierze sportowej.

Nie mówimy żegnaj. Mamy nadzieję, że do zobaczenia w szeregach naszej drużyny już niedługo.

Powodzenia.

Komentarze
komentarze (5)
Dodaj komentarz

Tak zapytam. Czemu to Polfarmex od pewnego czasu stał sie jakby rasistowski? Tylko sami biali grają? Why?

bo w 1 lidze nie mogą grać zawodnicy spoza kraju. Natomiast jeśli takowy zawodnik gra to posiada obywatelstwo polskie.

Wrócił do Noteci

No On jest z Inowrocławia i musi być w domu. Choroba w rodzinie. Trzymaj się Dawid!

Trochę przypadkiem znam sprawę i chcę powiedzieć, że klub zachował się bardzo bardzo w porządku wobec zawodnika. Trzymam kciuki za Dawida. Głowa do góry Dawid! Będzie dobrze.

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także